Skocz do zawartości

ciagnie mnie do francowatych po koreancach


Fili_P

Rekomendowane odpowiedzi

> ostatnie promocje na lagunki III mocno kusza

> szukam ludzi (forum) ktorzy maja wiekszy kontakt z tymi autkami

Ja sie czailem na nowe kangoo ale jak poczytalem forum uzytkownikow to mi sie odechcialo...

Importer to dno a serwis jeszcze wieksze dno no.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale reno 3maj sie od tego szitu z daleka

A ja chwalę sobie swoją Megane.W pracy użytkuję jeszcze kilka takich sztuk,które są traktowane po macoszemu."Chodzą" pod różnymi nogami i o dziwo nie psują się jakoś szczególnie.Owszem zdarzają się powtarzalne w każdym z nich drobne awarie,ale nic poważnego.Tak więc mam o dobre inne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktos z SzPKącikowiczków się orientuje jakiego rodzaju automatycznymi skrzyniami biegów posługuje się renault - w modelu Laguna III kombi z silnikiem benzynowym 2T o mocy 170KM z 2009r? i jak tam turbo jest rozwiazane/zrobione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a konkretniej to wieczne problemy z elektryką by renault w nowych i używanych.. niby sie miało poprawić, ale ja np. nie chciałbym tego sprawdzać na sobie...

w zeszłym roku o tej porze odwiediłem wszytkie sal00ny grinser006.gif w poszukiwaniu auta... byłem i w reno.. ceny były fajne... ale się nie odważyłem jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.