Skocz do zawartości

Klemy - jak zamontować


Roswell

Rekomendowane odpowiedzi

> Zakładając że kupię takie klemy:

> http://moto.allegro.pl/klema-ghost-bt488np-audiobas-i1407306702.html

> To czy prawidłowo śrubę zakręca się na samym drucie czy na izolacji przewodu ?

Jak mozesz przewod zasilajacy wkrecic w kleme zaizolowany? Po co kupowac w takim przypadku kleme lepiej kabel polozyc luzno w izolacji kolo akumulatora i bedzie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak mozesz przewod zasilajacy wkrecic w kleme zaizolowany? Po co kupowac w takim przypadku kleme

> lepiej kabel polozyc luzno w izolacji kolo akumulatora i bedzie to samo.

Nie o to mi chodziło, tylko o to że śrubę zakręca się na izolacji ale z niej jeszcze wystaje trochę odizolowanego przewodu który w dalszej części styka się z klemą, taka wersja mi się jakoś wydaje sensowniejsza niż zakręcanie śruby na odizolowanym przewodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie o to mi chodziło, tylko o to że śrubę zakręca się na izolacji ale z niej jeszcze wystaje trochę

> odizolowanego przewodu który w dalszej części styka się z klemą, taka wersja mi się jakoś

> wydaje sensowniejsza niż zakręcanie śruby na odizolowanym przewodzie.

Z tego co widac to czesc izolacji wchodzi w kleme ale sruba w klemie dociskasz tylko czesc odizolowana.Wiec drutów nie bedzie widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakładając że kupię takie klemy:

> http://moto.allegro.pl/klema-ghost-bt488np-audiobas-i1407306702.html

> To czy prawidłowo śrubę zakręca się na samym drucie czy na izolacji przewodu ?

zeby było profi dajesz tulejki miedziane na druta, lutujesz i wrecasz smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zeby było profi dajesz tulejki miedziane na druta, lutujesz i wrecasz

A po co lutujesz??

Tulejka żeby się druty nie rozlazły pod śrubą, i żeby dużą powierzchnią drut stykał się z klemą w gnieździe, jak to zalutujesz to się wogóle nie podda pod śrubą i styk będzie taki sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.