Skocz do zawartości

Skrzynka, ale bez jakiś super wymagań


WaWeR

Rekomendowane odpowiedzi

Się powiększył bagażnik i się chce mi jakieś baaaaasy zlosnik.gif

Możliwie miękko grająca skrzynka basowa, najlepiej z własnym wzmacniaczem, podłączona będzie pod radio sony CDX S22

Coś nie drogiego, podpowiecie?

Tuba chyba raczej nie będzie w tym przypadku dobrym rozwiązaniem.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Się powiększył bagażnik i się chce mi jakieś baaaaasy

> Możliwie miękko grająca skrzynka basowa, najlepiej z własnym wzmacniaczem, podłączona będzie pod

> radio sony CDX S22

> Coś nie drogiego, podpowiecie?

może to pomoże waytogo.gif

klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> może to pomoże

> klik

Drogo zlosnik.gif

A poważniej, nie zależy mi na jakimś super dudnieniu (nie ten wiek rotfl.gif) tylko na dorobieniu "sceny"

A może zestawić po prostu w miarę jakaś skrzynkę z tanim wzmacniaczem (jak pisałem, nie oczekuję urywania fryzury)?

Bo jak rozumiem, samym radiem nie napędzę takowej skrzynki? (obecnie mam podpięte fabrycznie, z przodu 2x 165mm w drzwiach + tweetery w lusterku, z tyłu 2x 130mm + 460l bagażnika zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Drogo

> A poważniej, nie zależy mi na jakimś super dudnieniu (nie ten wiek ) tylko na dorobieniu "sceny"

> A może zestawić po prostu w miarę jakaś skrzynkę z tanim wzmacniaczem (jak pisałem, nie oczekuję

> urywania fryzury)?

> Bo jak rozumiem, samym radiem nie napędzę takowej skrzynki?

no raczej, pytanie, ile to jest tanio w takim razie, jak ma być tanio to używane kup,

ja miałem w Omedze pierwsze basy poprzez skrzynke Blaupunkta gt1200, do tego wzmacniacz Oriona 300.2 który ją napędzał za wszystko razem uzywane dałem 250 zł, dochodzą do tego kable sygnałowe od radia do wzm i zasilanie od aku do wzm, czyli jakieś 50 zł idąc najmniejszą linią oporu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to ja mu za 350 zl sprzedam zestaw ze swoim macromem i lanzarem oraz okablowaniem napewno zagra

> duuzo lepiej od tych budzetowych zestawow...

próbuj, ale W mówi że to już za dużo zlosnik.gif moje sprzęty sprzedałem za tyle ile kupiłem waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec dlatego nie mam zamiaru zarobic, a szkoda mi zeby lezalo, niestety do clio jest za duza skrzynka i zabiera pol bagaznika, poza tym nie mam ochoty ciagnac znow kabli, i szukac przelotek na scianie grodziowej, bo nie mam zbyt dobrego dostepu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tak może głupio zapytam, zwykłe radio tego głośnika nie napędzi?

> Jak wspomniałem, głowy urywać nie musi

ten podany głosnik basowy miał moc znamionową 250 W, z radioodtwarzacza przeważnie to około 16W na kanał, więc na moje to tylko cicho pomruczy podobne połączenie.

Ale nigdy mi nie przyszło do głowy podłączać skrzyni do radia więc sie tylko domyślam zlosnik.gif Miałem kiedyś jakieś elipsy JBLa za młodu w półce tylnej i one jakoś tam pod radiem działały ale tam było napisane jakieś 150W max więc miały zapewne z 40 w nominale, wtedy te 16w jakoś ruszało membrane ale tylko tak do 1/4 skali potem już tylko trzask

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.