Skocz do zawartości

Pytanie głównie do właścicieli Megane II kupionych w salonie


nexia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zamierzam kupić Megane II sedan wyprodukowane pod koniec 2008. Pierwszy właściciel, kupił w salonie itp. Oddał auto do komisu (od którego ja chcę kupić), a sam kupił sobie Megane III. Rozmawiałem z nim - zupełnie miły starszy pan. Bezwypadkowe - podobno.

Pytanie:

jak odsłonię wykładzinę bagażnika to widać koło zapasowe i taki duży plastikowy element wielkości prawie bagażnika, w którym leży to koło. Na tym elemencie są napisane odręcznie białym flamastrem / markerem jakieś numery. Wygląda jak numer części itp. Podobno tak wyjechało z fabryki. Pytanie - czy ktoś tak może miał w swoim NOWYM Z SALONU samochodzie? Bo dla mnie to jest podejrzane....Podobny ręcznie pisany numer jest na belce wzmocnienia czołowego.....

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> Co o tym myślicie?

Nie zamieniaj dobrego samochodu, który masz w podpisie zlosnik.gif przynajmniej nie na Megane II, kup sobie jakąś Hondę, Toyotę... palacz.gif chyba, że mówimy o wersji RS serduszka.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

> zamierzam kupić Megane II sedan wyprodukowane pod koniec 2008. Pierwszy właściciel, kupił w salonie

> itp. Oddał auto do komisu (od którego ja chcę kupić), a sam kupił sobie Megane III.

> Rozmawiałem z nim - zupełnie miły starszy pan. Bezwypadkowe - podobno.

> Pytanie:

> jak odsłonię wykładzinę bagażnika to widać koło zapasowe i taki duży plastikowy element wielkości

> prawie bagażnika, w którym leży to koło. Na tym elemencie są napisane odręcznie białym

> flamastrem / markerem jakieś numery. Wygląda jak numer części itp. Podobno tak wyjechało z

> fabryki. Pytanie - czy ktoś tak może miał w swoim NOWYM Z SALONU samochodzie? Bo dla mnie to

> jest podejrzane....Podobny ręcznie pisany numer jest na belce wzmocnienia czołowego.....

> Co o tym myślicie?

Ja mam takie coś nakryklane smile.gif Sedan 2007, salon polska od nowości u nas ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz Megane II,że dajesz takie dobre rady,czy raczej coś gdzieś zasłyszałeś?

Daj spokój. To kolejny mitoman, co widać wyraźnie po tym co sugeruje.

No chyba, że ironizował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki....oglądałem auto....miało wymienianą przednią szybę, zdejmowaną (wymienianą?) maskę, lakier na prawej stronie 140microm, po lewej około 200microm.

Odpuściłem sobie, byłem w salonie Skody....chybą będzie Nowa Octavia Tour z LPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie zamieniaj dobrego samochodu, który masz w podpisie przynajmniej nie na Megane II, kup sobie

> jakąś Hondę, Toyotę... chyba, że mówimy o wersji RS

Polecam gościu czasopismo Motor z tego roku NR-4 jest tam sensowne porównanie aut kompaktowych zapewniam ździwisz się i to bardzo.Co do Renault Megan bardzo solidny w miarę luksusowy i oszczędny samochód do tego w bardzo przystępnej cenie nie widzę sensu aby płacić 10 000 i więcej za znaczek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Polecam gościu czasopismo Motor z tego roku NR-4 jest tam sensowne porównanie aut kompaktowych

> zapewniam ździwisz się i to bardzo.Co do Renault Megan bardzo solidny w miarę luksusowy i

> oszczędny samochód do tego w bardzo przystępnej cenie nie widzę sensu aby płacić 10 000 i

> więcej za znaczek...

luksusowy i bardzo solidny hahaha.gif z całym szacunkiem do tego auta i właścicieli ale z luksusem to on nie ma nic wspólnego, tym bardziej z solidnością. To nie jest MB 124 - to jest solidne auto, luksus powiedzmy - Bmw 5,7, Audi A6, A8, MB E, S- klasa ale nie Megane. Chodzi mi po głowie zakup Fluence a ostatnio doszło Megane III w wersji 3d, ew. Kia ProCeed ale domyślam się, że Renówka pojeździ bezawaryjnie 3-4 a potem zaczną się problemy. Jak kupię i pojeżdżę zdam relację z tego luksusu, bez urazy biglaugh.gifbiglaugh.gifbiglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega jacob24 oczywiście wie najlepiej że maeganki są do kitu ... tak samo jak Laguny (w innym wątku) i zaraz zacznie tu pisać że jego... Mercedes... bla bla bla ... może przydało by się trochę wyczucia taktu... Jak nie masz nic mądrego do napisania w temacie o który prosi autor tematu to poprostu nie pisz bo to wkurza pewnie nie tylko mnie... - bez odbioru...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Kolega jacob24 oczywiście wie najlepiej że maeganki są do kitu ... tak samo jak Laguny (w innym

> wątku)

bo są hehe.gif co nie zmienia faktu, że swoją bardzo lubię i dostała u mnie dożywocie ok.gif

i zaraz zacznie tu pisać że jego... Mercedes... bla bla bla ... może przydało by się

> trochę wyczucia taktu...

postaram się biglaugh.gif ale czuję się jak w piaskownicy, mali chłopcy chwalą swoje zabawki biglaugh.gif a jak ktoś napisze, że czasami są blee to foch biglaugh.gif po to jest forum - każdy ma prawo do własnej opinii

Jak nie masz nic mądrego do napisania w temacie o który prosi autor

> tematu to poprostu nie pisz bo to wkurza pewnie nie tylko mnie... - bez odbioru...

wieje mi to trochę co kogo wkurza, nie jest to kącik onanizowania się Magankami czy Lagunami tylko w miarę rzetelnych porad i skoro mogę wtrącić swoje trzy grosze to chyba nie muszę namawiać ludzi do kupna auta argumentując : bo ja mam i jest ach och

Skoro tematem jest, np. bezawaryjność to nie zamierzam kłamać, ale jeśli tematem będzie komfort lub obszerność wnętrza to posypią się same superlatywy

Proponuję więcej dystansu w temacie palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak odsłonię wykładzinę bagażnika to widać koło zapasowe i taki duży plastikowy element wielkości

> prawie bagażnika, w którym leży to koło. Na tym elemencie są napisane odręcznie białym

> flamastrem / markerem jakieś numery. Wygląda jak numer części itp. Podobno tak wyjechało z

> fabryki. Pytanie - czy ktoś tak może miał w swoim NOWYM Z SALONU samochodzie? Bo dla mnie to

> jest podejrzane...

Mam tak samo - auto z salonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.