Skocz do zawartości

Parowniki klimatyzacji Brava ? Różnice ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam niestety czeka mnie wymiana parownika klimatyzacji i tutaj jest pytanie. Jest do kupienia za super kasę nowy oryginalny parownik. Ale sprzedawca pisze że parownik pasuje do aut do 1998 roku. Moja bravka jest z 1999. Numer tego parownika co mozna kupić to 46721961. Czy były jakieś różnice w parownikach po 1998? Wie ktoś może? Czy spokojnie kupować ten i montować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam niestety czeka mnie wymiana parownika klimatyzacji i tutaj jest pytanie. Jest do kupienia za

> super kasę nowy oryginalny parownik. Ale sprzedawca pisze że parownik pasuje do aut do 1998

> roku. Moja bravka jest z 1999. Numer tego parownika co mozna kupić to 46721961. Czy były

> jakieś różnice w parownikach po 1998? Wie ktoś może? Czy spokojnie kupować ten i montować?

Powinien pasować, wymiary rdzenia to 215x260x90 parownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Według tej stronki wszystkie wymiary parowników jednakowe i nie ma podziału na rok czyli

> faktycznie powinien podejść chyba

JAk wymieniałem u siebie to skraplacz ( bo rozumiem że o to Ci chodzi ) był taki sam do całej gamy produkcyjnej BBM

Parownik jest w kabine smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> JAk wymieniałem u siebie to skraplacz ( bo rozumiem że o to Ci chodzi ) był taki sam do całej gamy

> produkcyjnej BBM

> Parownik jest w kabine

Chodzi mi o parownik właśnie, to muszę wymienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.