Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

bob96

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez bob96

  1. Zadzwoń do paru firm i będziesz w temacie, rozmowa z przedstawicielem nie jest zobowiązująca do podejmowania od razu decyzji. Można wysłać im na emaila parę fotek żeby było wiadomo o co chodzi. Ja bym tak zrobił.
  2. Moja pomyłka, masz racje :) Ostatnio robiłem u siebie w Miśku z hamulcami i stąd moja pomyłka. Czytanie ze zrozumieniem w moim przypadku mnie pokonało :(
  3. Na aledrogo masz duży wybór przewodów, końcówek do zarobienia oraz trójniki o ile takie potrzebujesz. https://allegro.pl/listing?string=ko%C5%84c%C3%B3wka%20przewodu%20hamulcowego
  4. Najpierw kup jeden i sprawdź podmieniając najpierw na dole potem na górze. Mało prawdopodobne żeby od razu dwa odmówiły posługi z nowym rokiem
  5. Czyli mija teoria się potwierdza To cieszy że wszystko ok.
  6. Rano się okaże że wszystko jest ok, wiem z własnego doświadczenia w moim aucie. Ja sprawdzam stan oleju tak jak wcześniej pisałem wyciągam bagnet, czekam od 5 do 10 minut i wtedy pomiar jest prawidłowy. Niektóre silniki własnie tak mają, bagnet jest w rurce i olej do końca nie ścieka.
  7. Wyjmij bagnet, poczekaj z pięć minut i sprawdź ponownie.
  8. bob96 odpowiedział Olas1 na temat - Motokącik
    Pod warunkiem że będą sprzedawane po cenach złomu
  9. Ale że jak ? Jest ryzyko jest zabawa, toż to tylko 230 V jak by co Może inaczej , skoro nie ma podstawowej wiedzy o prądzie, to zamów elektryka z uprawnieniami,
  10. Potwierdzam , miałem podobny przypadek.
  11. Od 15 września, tak podali w radio Z
  12. No dobra,ale jaką? Zresztą ja nie lubię tego czołga. W sensie narzędzia Skoro nie lubisz tego czołga , to zagadaj do teścia i kup taką żeby jemu pasowała i Ty był byś zadowolony. Na aledrogo jest duży wybór, kieruj się opiniami kupujących,
  13. Kup porządną, i tak będziesz korzystał razem teściem.
  14. Jeśli w domu jest instalacja gazowa to też trzeba mieć przegląd.
  15. bob96 odpowiedział sherif na temat - Zrób to sam
    Może taki uchwyt się sprawdzi https://allegro.pl/oferta/mocowanie-hak-dachowy-do-drabin-uniwersalny-z-kolkami-aluminium-16772285091?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_content=ps&utm_term=branding&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_dio_budownictwo_pla_ss_ps&ev_adgr=_dio_budownictwo_ps&ev_campaign_id=22382721011&adprot=1&gad_source=1&gad_campaignid=22382721011&gbraid=0AAAAAD24kbPDuXM04guVZywQMvyKxhhHq&gclid=Cj0KCQjw-NfDBhDyARIsAD-ILeAgKpWKH8th6HEJyvCQ9sunf_T3qsKKaEqy4KFQnncJMXYyjoRI7R0aAgtoEALw_wcB
  16. bob96 odpowiedział bielaPL na temat - Zrób to sam
    Opakowania i ceny do wyboru https://allegro.pl/kategoria/dom-i-ogrod?string=Effect na mrówki&order=qd&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_Dom i zdrowie - Dom i Ogród - Ogród&ev_adgr=Dom i Ogród - Ogród - Odstraszacze owadów - Effect na mrówki&ev_campaign_id=146864239&gad_source=1&gad_campaignid=146864239&gbraid=0AAAAAD24kbN2yQtjJYgFdV_jdxfc-Kza3&gclid=Cj0KCQjw-NfDBhDyARIsAD-ILeD538gotI2nEp51IfUmnLPKdJ-HuuRmMMZrESoNPojvpVZkeDaC_RUaAgemEALw_wcB
  17. bob96 odpowiedział Marko33 na temat - Zrób to sam
    Tak , zgrzewarka próżniowa, grzyby wyczyszczone pokrojone w kostkę.
  18. bob96 odpowiedział Marko33 na temat - Zrób to sam
    Po zebraniu czyszczę i surowe pakuję w woreczki próżniowe, następnie do zamrażarki. Po rozmrożeniu idą zazwyczaj do sosu.
  19. To jeszcze lodówka turystyczna
  20. Skoro mają najtaniej, to znaczy że właściciel dał rabat dla wszystkich tankujących na jego stacji. Tylko się cieszyć z ceny i jakości paliwa
  21. Zainwestuj w piłę szablastą z akumulatorem i żadna gałąź nie będzie przeszkodą. Ja tak zrobiłem i jestem zadowolony. Szlifierka przy takich pracach, to proszenie się o kalectwo. Takie jest moje zdanie, ale zrobisz jak Ci pasuje.
  22. Podstawą użytkowania takich szlifierek jest ich serwis. Brzmi poważnie, ale głównie chodzi o ich przedmuchaniu sprężonym powietrzem po zakończonej pracy. Tak jak kolega wcześniej napisał najgorsze jest zapylenie. Osobiście używam szlifierek marketowych, mam ich sześć i na każdej mam założoną inną tarczę. Dzięki temu w zależności czy szlifuje czy tnę lub czyszczę materiał nie musze co chwilę zmieniać tarczy.
  23. bob96 odpowiedział amciek na temat - Motokącik
    Dokładnie tak jest
  24. bob96 odpowiedział Marko33 na temat - Zrób to sam
    Przykręcić do maskownicy od środka.
  25. Pewnie nie chcieli mu odmówić, wiec wystraszyli go ceną

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.