Skocz do zawartości

10 tyś na golfa


L3g1on

Rekomendowane odpowiedzi

interesuje mnie zakup auta w okolicach 10tyś co byście polecili osiągi nalepiej do setki w okolicach 12 sec rocznik około 93/94 co radzicie powiedzcie jakie macie silniki spalanie moc i osiągi z góry thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Golf III 1.8 GL Kombi 94' i osiągi są super jest czym przycisnąć ale spalanie latem 10 L w miescie na trasie 6 L w zimie jest juz troche gorzej 13 L miasto 7 L trasa ale to wtedy jak jezdzisz na krotkich odcinkach i masz ciężką nogę wink.gif Ogólnie bardzo polecam super wózek dla niewymagających, awaryjność zero a przebieg juz 222000 nic tylko jeździć smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec po małym zastanowieniu na placu booju chyba zostały 4 autka pierwszy to vw golf III 1.8gt

drugi astra 2.0gsi, trzeci ale mało prawdopodobny to citroen zx miedzy 1.8 (są dość tanie i młode) a na końcu nie dające mi spokoju alfy 145 z silnikami 1.4 i 1.6 (raczej ten drugi) bogate wyposarzenie i dość młode osiągi też niczego sobiejak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wiec po małym zastanowieniu na placu booju chyba zostały 4 autka

> pierwszy to vw golf III 1.8gt

> drugi astra 2.0gsi, trzeci ale mało prawdopodobny to citroen zx

> miedzy 1.8 (są dość tanie i młode) a na końcu nie dające mi

> spokoju alfy 145 z silnikami 1.4 i 1.6 (raczej ten drugi) bogate

> wyposarzenie i dość młode osiągi też niczego sobiejak

W Alfę bym się nie pakował - chyba, że lubisz grzebać koło auta.Też miałem kiedyś na Alfe 145 ochotę, ale po doświadczeniach znajomych i znajomych moich znajomych zrezygnowałem z tego autka. Ładne ale wymaga dużo "opieki" - pewnie stąd ceny niskie.

A jesli chodzi o Astrę to w tej cenie kupisz jeszcze 1.8 8V. Ma 90KM -tyle mocy co moja, a moja ma 11,9 do setki wg danych wiec ta powinna mieć podobnie (może deczko mniej bo moment wiekszy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jesli chodzi o Astrę to w tej cenie kupisz jeszcze 1.8 8V. Ma 90KM

> -tyle mocy co moja, a moja ma 11,9 do setki wg danych wiec ta

> powinna mieć podobnie (może deczko mniej bo moment wiekszy).

No tak ale astra 2.0 GSI ma 150 kucy wiec porownywanie tu do astry 1.8 8v jest raczej nie na miejscu....z tym ze ople rdzewieja neistety trzeba im blacharke zabezpieczyc a poza tym ten silniczek 2.0 gsi jest calkiem zajeb...ty bardzo dobre osiagi ale spalanko calkiem tez niezle przy ciezkiej nodze...jak zalezy Ci na osiagach to polecalbym ta astre ale o trwalosc to golfa 3 smile.gif pozdrawiam smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No tak ale astra 2.0 GSI ma 150 kucy wiec porownywanie tu do astry

> 1.8 8v jest raczej nie na miejscu....z tym ze ople rdzewieja

> neistety trzeba im blacharke zabezpieczyc a poza tym ten

> silniczek 2.0 gsi jest calkiem zajeb...ty bardzo dobre osiagi

> ale spalanko calkiem tez niezle przy ciezkiej nodze...jak zalezy

> Ci na osiagach to polecalbym ta astre ale o trwalosc to golfa 3

> pozdrawiam

Przeczytaj dolkładnie i zastanów się zanim napiszesz. L3g1on pytał co może kupić za 10 tyś z przyspieszeniem 12 do setki wiec do Jego posta dodałem jeszcze jedną opcje A I 1.8 8V (napewno kupi poniżej 10 tyś a z 2.0 GSI moze być problem w dobrym stanie). A jeśli uważnie byś przeczytał to zauwazyłbyś, że porównywałem do silnika 1.4 16V o mocy 90 KM (który mam w mojej) czyli podbnej mocy jak ma 1.8 8V.

A uzupełniajac to też jest Astra 2.0 8V o mocy 115 km i 2.0 16V o mocy 136 KM.

A na blache to fakt dobrze trzeba patrzyć przy kupnie bo 11-14 letnie auto potrafi strasznie gnić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak chcesz sobie kupic jakis zapierdlacz to kup sobie Civica tak z 96

> roku i mniej pali bo lekki a silnik 90konny idzie jak porabany

I w zimie gazu (z BP) pali do 13 literków przy ciężkiej nodze. Dane dla Civa '97 z II gen Lovato.

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.