Skocz do zawartości

Mondeo MK3 - navi / alarm


slawekw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem tutaj nowy wink.gif

Mam dwa pytania o MDO III:

1. Nawigacja

Zastanawiam się nad wymianą fabrycznego radia 6000CD na jakąś stację multimedialną z nawigacją.

Tylko czy jest sens ? Radio jest zamontowane tak nisko, że spoglądanie na ekran navi będzie chyba mało ergonomiczne.?

2. Alarm

Mam standardowy kluczyk oraz dodatkowy pilot od alarmu Cobra (montowany przed odbiorem auta w ASO).

Nie da się podpiąć alarmu pod sterownik centralnego, tak żeby sterować wszystkim guzikami na kluczyku ?

Mam chęć wymienić kluczyć na scyzoryk...

Z góry dziękuję za odpowiedzi ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam,

Witaj! 20.GIF

> Zastanawiam się nad wymianą fabrycznego radia 6000CD na jakąś stację multimedialną z nawigacją.

> Tylko czy jest sens ? Radio jest zamontowane tak nisko, że spoglądanie na ekran navi będzie chyba

> mało ergonomiczne.?

W sumie jeśli kolega pozwoli, podepnę się z podobnym pytaniem:

Dałoby radę wymienić fabryczne 6000CD na 6000MP3? Czy pilot przy kierownicy będzie działał? Czy numer VIN, który można na radiu odczytać będzie moim numerem VIN czy numerem z auta-dawcy?

> Mam chęć wymienić kluczyć na scyzoryk...

Na Mondeo Klub Polska jest manual o wymianie kluczyka na scyzoryk. Nie wiem, czy dasz radę otowrzyć: artykuł

> Z góry dziękuję za odpowiedzi

Ja równiez dziękuję skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

> Witam,

> jestem tutaj nowy

> Mam dwa pytania o MDO III:

> 1. Nawigacja

> Zastanawiam się nad wymianą fabrycznego radia 6000CD na jakąś stację multimedialną z nawigacją.

> Tylko czy jest sens ? Radio jest zamontowane tak nisko, że spoglądanie na ekran navi będzie chyba

> mało ergonomiczne.?

moze na ford.klub.pl ktos tak robił - tam popytaj

> 2. Alarm

> Mam standardowy kluczyk oraz dodatkowy pilot od alarmu Cobra (montowany przed odbiorem auta w ASO).

> Nie da się podpiąć alarmu pod sterownik centralnego, tak żeby sterować wszystkim guzikami na

> kluczyku ?

owszem - jest taka możliwość. ten oryginalny alarm można bylo kupic w wersji tańszej - z 2 pilotami, albo 100zł droższej - gdzie wszystko chodzi z fabrycznego pilota. wiec ASO powinno wiedzieć o co chodzi.

> Mam chęć wymienić kluczyć na scyzoryk...

Kupujesz scyzoryk, programujesz sobie sam, żeby auto otwieralo sie z niego, ale immo juz tylko w ASO zaprogramujesz.

> Z góry dziękuję za odpowiedzi

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> moze na ford.klub.pl ktos tak robił - tam popytaj

Adres nie bangla

> owszem - jest taka możliwość. ten oryginalny alarm można bylo kupic w wersji tańszej - z 2

> pilotami, albo 100zł droższej - gdzie wszystko chodzi z fabrycznego pilota.

Ciekawe czy można to przerobić "po fakcie" ?

> Kupujesz scyzoryk, programujesz sobie sam, żeby auto otwieralo sie z niego, ale immo juz tylko w

> ASO zaprogramujesz.

Immo też sam zaprogramuję (mam dwa oryginalne kluczyki).

Dzięki za odpowiedź ok.gif

Masz u mnie dużą kawę devil.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.