Skocz do zawartości

Witam się z druga francą


43538

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie ponownie, choć juz jestem na tym kaciku. Wczoraj do rodziny dołaczył Pug 206 wersja 3d, kolor czarny. Silnik 1.1, rok prod. 2001. Jaka wersja wyposazenia tego nie wiem ale ma 4PP, elektryke szyb, ABS, grzane fotele, sprzedający mówił cos o ESP. Kontrolka jest ale włącznika nie moge zlokalizować, więc chyba cos jest nie tak.

Działa wszystko tylko fotel kierowcy nie grzeje zadka, musze to obadać.

Samochód dla żony, zastapił Matiza.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Sprawności

Jak narazie stwierdziłem, że nie świeci mi kontrolka smarowania ( żarówka sprawna), nie grzeje mi fotel kierowcy - szukam w necie informacji i nic nie moge znaleźć

Poza tym wrażenia pierwsze pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> chetnie pokaże po jakims kursie wrzucania fotek na forum

Oto kurs zlosnik.gif Wchodzimy na stronę http://imageshack.us/ .Klikamy na Browse (1) aby wybrać zdjęcie,które chcemy wkleić na forum.

Następnie po wybraniu pliku klikamy w prześlij teraz (2).

22867802.jpg

Następnie mamy taki widok:

35001267.jpg

Kopiujemy linki albo z linijki nr 3 (jeżeli chcemy wstawić zdjęcie w normalnym rozmiarze) albo z nr 4(jak chcemy dać miniaturkę). Ostatnia rzecz to wklejamy wcześniej skopiowane linki na forum i mamy zdjęcie wstawione.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.