Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Demontaż radia zafira A

Featured Replies

Napisano

witajcie

chciałem sobie dzisiaj zdemontować radio aby założyć nowy nabytek, niestety po wsadzeniu 4 gwoździ bo szprych nie miałem jak to niektórzy polecają nic nie puknęło jak to znalazłem w opisie w książce "sam naprawiam" I teraz pytanie czy gdy zdemontuje schowek to wypchnę radio gdy będą włożone te 4 gwoździe? Pytam bo nie chce znowu na marne tego wyciągać.

Napisano

> witajcie

> chciałem sobie dzisiaj zdemontować radio aby założyć nowy nabytek, niestety po wsadzeniu 4 gwoździ

> bo szprych nie miałem jak to niektórzy polecają nic nie puknęło jak to znalazłem w opisie w

> książce "sam naprawiam" I teraz pytanie czy gdy zdemontuje schowek to wypchnę radio gdy będą

> włożone te 4 gwoździe? Pytam bo nie chce znowu na marne tego wyciągać.

Nie wypchniesz, ja obtlukiwalem zawsze elektrody i manerujac nimi udawalo mi sie wyciagac radio.

Zawsze za 6zl mozna kupic wyciagaki do radia

Napisano
  • Autor

> Nie wypchniesz, ja obtlukiwalem zawsze elektrody i manerujac nimi udawalo mi sie wyciagac radio.

> Zawsze za 6zl mozna kupic wyciagaki do radia

w aso mają?

Napisano
  • Autor

Kupiłem takie uchwyty jak poniżej

uchwyt.jpg

Niestety po wciśnięciu słyszę pstryk ale nie da się wyciągnąć radia. Ma ktoś jakieś pomysły jak się za to zabrać? Wyciągnąłem schowek ale tam się za bardzo nie da pchnąć radia.

Napisano

Radio może wychodzić dość opornie, nawet przy użyciu wyjmaków zlosnik.gif Za delikatnie go zapewne traktujesz ok.gif

Napisano
  • Autor

> Radio może wychodzić dość opornie, nawet przy użyciu wyjmaków Za delikatnie go zapewne traktujesz

druty wbite do końca, jak zacznę traktować mniej delikatnie to będę też musiał wymienić całą ramkę w koła radia smile.gif Ostatecznością będzie rozwiercenie radia jakimś większym wiertłem i wydłubanie wszystkiego w częściach. Poza tym już na prawdę użyłem trochę siły, szarpanie niewiele daje ponieważ uchwyty wyskakują i nic to nie daje :/

Napisano

w astrze pomimo zastosowania oryginalnych wyjmaków trzeba było mocno i długo szarpać radiem w każdą stronę aby wyszło ok.gif

Napisano

> Kupiłem takie uchwyty jak poniżej

> Niestety po wciśnięciu słyszę pstryk ale nie da się wyciągnąć radia. Ma ktoś jakieś pomysły jak się

> za to zabrać? Wyciągnąłem schowek ale tam się za bardzo nie da pchnąć radia.

A to nie jest tak, że te druty po wciśnięciu trzeba jakoś rozewrzeć na boki czy coś hmm.gif

Napisano

> A to nie jest tak, że te druty po wciśnięciu trzeba jakoś rozewrzeć na boki czy coś

trzeba, żeby schowac te łopatki/skrzydełka które ryglują

Napisano
  • Autor

> w astrze pomimo zastosowania oryginalnych wyjmaków trzeba było mocno i długo szarpać radiem w każdą

> stronę aby wyszło

Cała konsola środkowa się rozleci jak tak zacznę robić to wszystko takie delikatne się wydaje frown.gif

Napisano
  • Autor

> trzeba, żeby schowac te łopatki/skrzydełka które ryglują

tak coś czuje, że wciśniecie tych prętów nie odblokowywuje wystarczająco. Aż mi głupio pytać o taką banalną z pozoru czynność ale niestety nie radzę sobie z tym.

Napisano

> tak coś czuje, że wciśniecie tych prętów nie odblokowywuje wystarczająco. Aż mi głupio pytać o taką

> banalną z pozoru czynność ale niestety nie radzę sobie z tym.

Ja w poprzedniej Astrze wydłubałem za pomocą wkrętaków po czym usunąłem te blaszki, które trzymają radio w konsoli zlosnik.gif Ale spróbuj tak jak wyżej - włóż te druty po czym rozciągnij je na zewnątrz, blaszki powinny się schować i radyjko wyjdzie ok.gif

Napisano
  • Autor

> Ja w poprzedniej Astrze wydłubałem za pomocą wkrętaków po czym usunąłem te blaszki, które trzymają

> radio w konsoli Ale spróbuj tak jak wyżej - włóż te druty po czym rozciągnij je na zewnątrz,

> blaszki powinny się schować i radyjko wyjdzie

Próbowałem na zewnątrz i do wewnątrz, żeby chociaż wiedział jak te zaczepy tam od wewnątrz wyglądają to może być jakieś inne rozwiązanie znalazł.

Napisano

> Próbowałem na zewnątrz i do wewnątrz, żeby chociaż wiedział jak te zaczepy tam od wewnątrz

> wyglądają to może być jakieś inne rozwiązanie znalazł.

To by ktoś musial fotkę radia wstawić, ew. zobacz na allegro taki sam model, może uda się podejrzeć smile.gif

Napisano
  • Autor

> To by ktoś musial fotkę radia wstawić, ew. zobacz na allegro taki sam model, może uda się podejrzeć

Mało czytelne fotki tylko trafiałem niestety

Napisano

> To by ktoś musial fotkę radia wstawić,

To chyba tylko lelek (albo nieobecny wiecznie drugi azja) pomoże.

Napisano
  • Autor

> To chyba tylko lelek (albo nieobecny wiecznie drugi azja) pomoże.

Jeśli ktoś poratuje fotkę lub jakiś pomysłem będę wdzięczny 20.GIF

Napisano

> Jeśli ktoś poratuje fotkę lub jakiś pomysłem będę wdzięczny

wkładasz druty, rozpychasz je na zewnatrz i ciagniesz do siebie - musi pójśc

patrz załącznik

post-76805-14352511781551_thumb.jpg

Napisano

> wkładasz druty, rozpychasz je na zewnatrz i ciagniesz do siebie - musi pójśc

I siła musi byc odpowiednia zlosnik.gif

> patrz załącznik

piękny szkic ok.gif

Krzysiek82 blokada ma kształt ząbków które blokują wysunięcie radia.

Napisano
  • Autor

> wkładasz druty, rozpychasz je na zewnatrz i ciagniesz do siebie - musi pójśc

> patrz załącznik

wielkie dzięki za rysunek, z tego wynika, że wbicie blokad powinno poluzować zaczepy. Będę próbował delikatnie młotkiem walić może wejdzie nieco głębiej i wtedy wyskoczy to badziewne radio.

Napisano

> wielkie dzięki za rysunek, z tego wynika, że wbicie blokad powinno poluzować zaczepy.

nie do końca poluzuje dlatego musisz zgodnie z niebieskimi strzałkami odchylac dryty na zewnatrz , jednocześnie ciagnac mocno do siebie...

Napisano
  • Autor

> nie do końca poluzuje dlatego musisz zgodnie z niebieskimi strzałkami odchylac dryty na zewnatrz ,

> jednocześnie ciagnac mocno do siebie...

Udało się, radio zostało zmasakrowane ale wyszło grinser006.gif

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.