Skocz do zawartości

Ori akcesorium-alum. listwa ochronna strefy ladun. bagaznika


bob_best

Rekomendowane odpowiedzi

ma ktos to zamontowane?

Szukam czegos co osloni mi prog bagaznika - chodzi o blache w okolicach uszczelki - obstawiam, ze za jakis czas bedzie wygladala jak w cc (czyli porysowana). Chyba ze ktos poleci cos innego. Chodzi o to:

284755702-listwa.jpg

post-30425-1435251184227_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ma ktos to zamontowane?

> Szukam czegos co osloni mi prog bagaznika - chodzi o blache w okolicach uszczelki - obstawiam, ze

> za jakis czas bedzie wygladala jak w cc (czyli porysowana). Chyba ze ktos poleci cos innego.

> Chodzi o to:

Kupić jakiś welur cos ala wykładzina w pandzie? i tam nakleić na tą blache? wyjdzie chyba taniej niz ta listwa smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ma ktos to zamontowane?

> Szukam czegos co osloni mi prog bagaznika - chodzi o blache w okolicach uszczelki - obstawiam, ze

> za jakis czas bedzie wygladala jak w cc (czyli porysowana). Chyba ze ktos poleci cos innego.

> Chodzi o to:

nie widziałem pandy z tym akcesorium jak dotąd

po 3 letniej przygodzie z pandą nie zauważyłem by ten próg był jakoś szczególnid porysowany waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ma ktos to zamontowane?

> Szukam czegos co osloni mi prog bagaznika - chodzi o blache w okolicach uszczelki - obstawiam, ze

> za jakis czas bedzie wygladala jak w cc (czyli porysowana). Chyba ze ktos poleci cos innego.

> Chodzi o to:

tą listwę przykleja się na ...zderzak a dokładniej na jego górną cześć na zewnątrz tuż pod klapą (zaznaczone krzyżykami na foto)

ja zrobiłem z tapicerki która pierwotnie przeznaczona była na boczki bagażnika - dostałem ją dzięki uprzejmości kolegi z AK

a wygląda to tak:

284756257-tapic1.jpg

284756257-tapic2.jpg

284756257-tapic3.jpg

284756257-tapic4.JPG

post-33228-1435251184525_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kupić jakiś welur cos ala wykładzina w pandzie? i tam nakleić na tą blache? wyjdzie chyba taniej

> niz ta listwa

myslalem nad takim rozwiazaniem, ale myslalem ze cos ciekawszego mozna znalezc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.