Skocz do zawartości

Co do wymiany przy przebiegu 70tys Corsa C 1.2


Chalek

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam!

> Takie autko wpadło mi w ręce.

> Rozrząd na łańczuszku więc odpada.

No tutaj bym nie ppadal w euforie znam osobiscie przypadki zerwania lancuszka w tych silnikach - niestety wymiana slizgow jest konieczna

> Filtry, oleje, wiadomka.

> Coś jeszcze opel przewiduje?

poszukaj lepiej 1.4 mnie awaryjny dran np z14xep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no właśnie wymiana ślizgów wystarczy czy trza cały komplet?

powiem jak nieprofesjonalista - bezpiecznie jest wymienic komplet w esktremalnych sytuacjach jesli ewnidentnie slychac lancuch ale w wiekszosci wypadkow wystarcza silizgi + zapobiegawczo napinacz ja tak bynajmniej robie i klienci nie wracaja na reklamacje nigdy - przeynjamniej do tego wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> powiem jak nieprofesjonalista - bezpiecznie jest wymienic komplet w esktremalnych sytuacjach jesli

> ewnidentnie slychac lancuch ale w wiekszosci wypadkow wystarcza silizgi + zapobiegawczo

> napinacz ja tak bynajmniej robie i klienci nie wracaja na reklamacje nigdy - przeynjamniej do

> tego

ok. rozumiem a powiedz mi bo na tej aukcji są też jakieś koła czy to też trzeba wymieniać?

allegro

EDIT: ile kosztuje taka usługa wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ok. rozumiem a powiedz mi bo na tej aukcji są też jakieś koła czy to też trzeba wymieniać?

> allegro

> EDIT: ile kosztuje taka usługa wymiany?

nie jest to obligiem ale zebate ola sa -za tak powiem - wyslizgane pod stary lancuch pozostawiajac stare jest sznasa ze lancuh bedzie przeskakiwal - o konsekwencjach nie musze wspomianac

BTW jesli jest to faktycznie oryginal to cena zacna zlosnik.gif

cena u mnie w warsztacie 180 - 200 pln

po godzinach 100 waytogo.gif

edyta:

zaopatrz sie odrazu w uszczelke oslony rozrzadu niestety rozrywa sie przy demontazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie jest to obligiem ale zebate ola sa -za tak powiem - wyslizgane pod stary lancuch pozostawiajac

> stare jest sznasa ze lancuh bedzie przeskakiwal - o konsekwencjach nie musze wspomianac

znaczy sie że trza wymienić zlosnik.gif

> BTW jesli jest to faktycznie oryginal to cena zacna

tu trochę drożej ale i ze śrubami no i chyba na pewno oryginał allegro

> cena u mnie w warsztacie 180 - 200 pln

> po godzinach 100

> edyta:

> zaopatrz sie odrazu w uszczelke oslony rozrzadu niestety rozrywa sie przy demontazu

dzięki za info ok.gif a napisz czy pompę wody też się zaleca wymieniać przy rozrządzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znaczy sie że trza wymienić waytogo.gif

> tu trochę drożej ale i ze śrubami no i chyba na pewno oryginał allegro

owszem lepszy zestaw ale srub nie ma potrzeby wymieniac

> dzięki za info

prsz

>a napisz czy pompę wody też się zaleca wymieniać przy rozrządzie?

i tak masz wszystko rozlozone lepiej dorzucic 80 na pompe a za robote zaplacisz tylko raz waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> owszem lepszy zestaw ale srub nie ma potrzeby wymieniac

kurna to za te śruby mogli by uszczelkę dać zlosnik.gifzlosnik.gifzlosnik.gif

> prsz

> i tak masz wszystko rozlozone lepiej dorzucic 80 na pompe a za robote zaplacisz tylko raz

tak też uczynię bo sądząc po odgłosach to wymiana rozrządu mnie nie ominie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.