Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

zmitradj

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Mitsubishi ASX w to bym celowal Wysłane z mojego LG-H955 przy użyciu Tapatalka
  2. zmitradj odpowiedział karax na temat - Opel
    > Ojj, w nomenklaturze występuje też jako C. ale tylko w barowo- podwórkowej
  3. zmitradj odpowiedział kamilek na temat - Opel
    > Ależ uniżenie przepraszam dotkniętego pytaniem Mistrza Kierownicy. Pytanie nie było skierowane do > Pana. Proszę nie silić się na odpowiedź. jakieś zasady na tym forum SOM "młody" kolego miło Cię poznać i słyszeć wNaszych kręgach jednak w dalszym ciągu......... regulamin obowiązuje. Zapraszamy do krótkiej lektury. Zachowanie podstawowych zasad ułatwią Nam rozwiązanie Twoich problemów
  4. zmitradj odpowiedział Sim86 na temat - Opel
    > sprawdze wszystko to > "nowy" ze szrutu bo teściu stwierdził że w sklepie mu powiedzieli 300zł za rozrusznik więc > podziekował... jak bedziesz sprawdzal polaczenia zwroc uwage na "zacisniecie" kabla przy klemie. mialem kiedys w Omedze taki numer ,ze caly czas zazyla mi sie kontrolka ladowania. Wymienilem akumulator, oddalem do rege. altka i dalej bylo to samo. W koncu sAM WZIALEM SIE ZA ROBOTE I SIE OKAZALO WLASNIE ,ZE BYLO "slabe" polaczenie kabla w klemie. Wymienilem kleme na "srubowa" i spokoj byl caly czas. Jesli rozrusznik byl montowany uzywany to istnieje duze prawdopodobienstwo ,ze szczotki sie skonczyly z racji wyeksploatowania i nie ma co szukac dalej. Pamietaj jedna rzecz, ze jak bedzieszy wymienial szczotki w rozruszniku kup od razu nowy szczotko trzymacz- plastykowy. Na 10000% stary sie rozleci podczas wymiany, a zakup nowego wraz ze szczotkami to okolo 25 -30 zlotych. pozdroofka
  5. > dobry olej, bylem na prezentacji jak wchodzili do polski, polecam no powiem tak... odswiezam kotleta. Od wymiany minelo 10 miesiecy zrobione okolo 10 tys i dalej jest git, nic nie klepie silnik pracuje jak przed wymiana wiec uwazam, ze pieniadze nie sa wyrzucone w bloto. Wymiana wychodzi za kolejne 3 tysiace wiec tak jakby poczatek konca zimy. Zastanawiam sie czy nie zrobic tego wczesniej ,za nim nie przyjda prawdziwe mrozy bo olej bedzie mial juz troche nalatane. ??
  6. zmitradj odpowiedział Sim86 na temat - Opel
    > Szczegóły...silnik 1.4 98r. > Aku wymieniony, co jakiś czas po wsadzeniu kluczyka i przekręceniu na "rozruch" nic sie nie działo. > Wymieniłem rozrusznik, palił jakiś czas i znów dziś to samo. Bendinks rozrusznika pyka ... > Gdzie szukać problemu ? zwarcie na instalacji do rozrusznika, ew. "luzne" polaczenie kabla na klemach - zasniedziale polaczenie - w tym kierunku bym szedl edyta: skoro nowy rozrusznik - poedejzewam ,ze chinski zamiennik, a bendisk "pyka" ,a nie kreci to sie szczotki bardzo szybko koncza, lub podwieszaja. Jesli masz jeszcze swoj "stary" oryginalny rozrusznik sprobuj go zreanimowac na troche lepszych podzespolach. Te rozruszniki sa bardzo tanie w naprawie wiec, nie wiem dlaczego postawiles na wymiane na "nowy" - pozdroofka
  7. zmitradj odpowiedział technix na temat - Opel
    > Myślisz, że jeszcze jest sens? Mi się wydaje żeby głowicę zwalać odrazu, choć co ciekawie silnik > pali na dotyk, tylko że na 3 gary i kopci 1 step: - sprawdzic kompresje na wszystkich 4 cylindrach 2 step: spradzic iskre na wszystkich 4 swiecach 3 step: remont badz swap silnika: x20xev montowany w co najmniej 5 znanych mi modelach opla dostepnosc bez ograniczen.
  8. > Produkowano różne wersje silnikowe od 1.0 do 1.6 dm3;. Najmocniejszą wersję określano mianem GSI. > 993cm3, 1.0S, 33kW nie spotkalem nie widzialem .... za "mlody" jestem > A w Vectrę A 1,4 wierzysz? Jezdzilem takowa nawet > A Corsę B Combi widziałeś? Widzialem ujezdzalem i kombi i pick-up i sedan tez > Coś jeszcze, Panie? tak brazylijski ulep przod fiat stilo tyl od.... nie wiem ale oznaczone jako polo. Zakladam ,ze widzialem wiecej wynalazkow niz nie jeden polski kierowiec.
  9. > jak nie było jak był 1.0 w corsie A ????? poka poka
  10. > ja bym obstawiał przepływomierz - miałem bardzo podobnie w corsie A 1.0 benz - wymieniłem czujnik > położenia wału, krokowca i dopiero po podmianie przepływki się unormowało w corsie A nie bylo 1.0 chyba kolega pomylil z corsa B
  11. > Jestem posiadaczką Opla Corsa A 1992r. Dwa tygodnie temu zdarzyło się, że przy wciskaniu sprzęgła > zaświecały mi się kontrolki z aku, dwa razy samochód zgasł podczas jazdy (ale tylko przy > hamowaniu i zmianie biegów - czyli wciskaniu sprzęgła). Oddałam maszynę do mechanika - nic nie > wykrył. Pomogło włączenie ssania podczas jazdy. Ale tylko na dwa tygodnie... Dzisiaj sytuacja > znowu się powtórzyła. Samochód zgasł mi na światłach, kiedy hamowałam. Ktoś ma pomysł co to > może być??? :-( silnik pewnie c12nz lub c14nz ? .Twoja awaria to na 99% silniczek biegu jałowego - montowany w dolocie. powodzenia
  12. > Zależy mi szczególnie na sprawdzonej jakości. Nie chcę, żeby po 5000 km szły do wymiany. Dzięki za > sugestie > Ściśle pisząc to chodzi mi o końcówki drążka kierowniczego Do opla tylko Loemforder
  13. niee jesli masz czas na rzeźbę użyj plastikowej "szpachelki" lub plastikowych narzędzi stosowanych przez blacharzy samochodowych. Są preparaty do ropzuszczania poliuretanu teoretycznie dedykowane do czyszczenia pistoletow do pianek rozporowych - w butlach typu spray - dostepne w casto albo innych sklepach budwlanych. Jednak nie wiem jak sie bedzie to zachowywac na powierzchniach lakierowanych ? Płyt styropianowych nie niszczy - nie topi -
  14. > czyli podpiąć pod kompa? jeśli nie będzie błędu to co wtedy? będą i żeby odczytać błędy nie potrzeba w VB kompiutra można je wymrugać samemu
  15. zmitradj odpowiedział stalan na temat - Opel
    > Dość lakoniczne stwierdzenie,co jest w nim złe ?- osiągi, awaryjność ,trwałość ?. Czy jest na sali > jakiś użytkownik Astry H z tym silnikiem ? , czy tylko ktoś, gdzieś coś słyszał?. mialem 1.3 cdti w comboC z 2007 roku szybcie sprzedlem niz kupilem. /niekonczace sie story z oprzyrzadowaniem silnika, pad pompy vacum, wycieki paliwa za plastykowych zlaczkach, I wielele wiele innych ktorych juz dzisiaj nawet nie chce pamietac. Wiem tylko ,ze przez 6 miesiecy ciagle cos robilem przy tym obesranym silniku

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.