Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

subArek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. Długa nieobecność ale w końcu może jakiś powrót. Jeździmy już drugim kombiakiem. Pierwszy to 90 konny diesel który poległ przed pasami bo koleżanka żony ( też H) wjechała jej w tył. Mechanik mówił że zrobi i żeby się nie martwić ale oferta z netu za gotówkę przewažyla i poszedł do jakiegoś handlarza cudotwórcy. Kasa poszła na opłatę wstępną do leasingu benzyny. Od października po wykupie jestem właścicielem. Trzy lata leasingu bezobsługowego praktycznie. Jedynie jakieś zaparowania lamp ale z tym sobie dealer nie poradził. Pozdrawiam
  2. Ostatnio widziałem Cię w tym 😀
  3. Witam po bardzo długiej przerwie. Bezawaryjne kombi z 90 konnym dieslem Był jeden starszy ale poległ w boju. Teraz jest młodszy benzynowy ( też bezobsługowy) ale że telefon się zbuntował to zdjęć nie ma
  4. subArek zmienił swoje zdjęcie profilowe
  5. nie zamęczą Cię te iglaki jak wyrosną ?
  6. mam takiego helmuta z ostatniego chyba miesiąca produkcji i jest nie do "zajeb..ia" tzn w ostatnie 1,5 roku zrobiłem i turbinę, i sprzęgło (dwumas był jeszcze ok), i teraz po raz kolejny rozrząd więc jeszcze będę go katował bo mi go szkoda puszczać mimo że 280 tys zbliża się nieubłaganie ps a teraz widzę datę posta ....
  7. Klaudek obserwuje zawartość subArek
  8. odkąd pamiętam to z parkingów na nartach wyjeżdżaliśmy tak, że siedziałem w bagażniku
  9. na giełdzie ak cena dużego c-maxa właśnie spadła i jest już sporo bliżej 50tys niż była w pierwszym poście .... chcoiaż kwerstia mocy może byc problematyczna
  10. subArek odpowiedział guttek na temat - Zrób to sam
    http://kidde.pl/czujniki-dymu-c-1.html?sort=3a
  11. subArek odpowiedział BoRuCh na temat - Motokącik
    na którym odcinku ? wewnętrznym gliwickim ? czy Gliwice- Zabrze ?
  12. doblo ? http://moto.pl/MotoPL/1,88389,17581947,Fiat_Doblo___Pierwsza_jazda___Wciaz_najlepszy_.html
  13. subArek odpowiedział BoRuCh na temat - Motokącik
    tam to tylko czekam na erupcję jakichś gejzerów
  14. subArek odpowiedział BoRuCh na temat - Motokącik
    miałeś kiedyś przyjemność jechać DTŚką pomiędzy Gliwicami i Zabrzem ?
  15. może głupio ale pytam tylko ... przy równej drodze co do nawierzchni pewnie nie ma znaczenia ... a czy ma przy dziurach czy innych ewentualnych przeszkodach ?
  16. przy długości tych terenowych limuzyn i zwisach to nie musiałyby mieć jeszcze większego prześwitu ?
  17. a nie ma złotego środka ? nawet subiektywnie złotego ?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.