-
guttek zmienił swoje zdjęcie profilowe
-
Giulietta w benzynie, która lepsza?
ja tez biore pod uwage julke po abarcie, ogolnie auto proste w obsludze, tylko czy 170 nie za malo? pomimo ze 1.75 jest malo ale mysle ze to idealny silnik do tej budy
-
Świece T-jet - standardowe czy coś innego?
fiat zaleca wymiane po 30 tys, u mnie padly po 18tys
-
czujnik dymu
jakie sa plusy takiego na 230V?
- czujnik dymu
-
czujnik dymu
mysle nad tym http://kidde.pl/i9060eu-czujnik-dymu-p-17.html?cPath=1 warto doplacic do tego? http://kidde.pl/29hd-optyczny-czujnik-dymu-p-30.html?cPath=1
-
czujnik dymu
nie mam zdjecia ani linku
-
czujnik dymu
taki osobny, fajnie zeby mial mial jakis tam certyfikat ze działa a jak sie zużyje czujnik lub baterie skończą to zasygnalizował to
-
czujnik dymu
jest cos w miare dobrego a taniego? cena tak 50-60zl za sztuke?
-
czy to silnik 1.4 16v
dokladnie, bo starjet to taka kupa
-
czy to silnik 1.4 16v
tak 95, moze byc z 06r. 1.4 16v w 03r napewno juz byly
-
czy to silnik 1.4 16v
moze byc z punto II Fl, stilo,500 . Te starjety byly napewno gp i idei
-
czy to silnik 1.4 16v
grande ma system zmiennych zawirowań komór spalania i zmiennych faz rozrzadu (starjet od 2004r) a evo 105 km ma multiara starjet multiair
-
czy to silnik 1.4 16v
system zmiennych zawirowań komór spalania i zmiennych faz rozrzadu
-
czy to silnik 1.4 16v
ale z gp to raczej nie jest, brak starjeta, inny termostat. wyglada to na cos z okresu punto II fl
-
Głowica silnika SC 1.1 spi a 1.1 mpi/1.2 Punto 1
mam ja w Cieszynie w garazu, stan po 140tys, cene zaproponuj