-
Zakup Peugeot 5008 z automatem - bać się ?
Panowie dziekuje za konkret odpowiedzi Pytanie do kolegi RafałTD - jak sprawuje się 5008 ? jakies bolączki ? wkurzające wady ? Ile pali taki 2,0 Hdi z automatem w miescie ?
-
Zakup Peugeot 5008 z automatem - bać się ?
2.0 Hdi, benzyny nie chce bo znam problem rozrządów i gniazd zaworowych
-
Zakup Peugeot 5008 z automatem - bać się ?
Rocznik 2010/2011 Cos takiego jak na zdjeciu:
-
Zakup Peugeot 5008 z automatem - bać się ?
Planuje zakup takiego autobusu jak Peugeot 5008, duzo jest wersji z autmoatycznymi skrzyniami. Chciałbym sprobowac przygody z automatem bo nigdy nie mialem ale boje sie awaryjnosci, opinii w necie jest tyle ze juz nie wiadomo czego sie zalapac. Ktos mial doswiadczenie z automatami w francuzach ? Podobno japonskie skrzynie tam siedza :D
- Wybuch opony z przebiegiem 7000km - ciekawostka
-
Czym skutecznie odgrzybić klimę.
jechać na ozonowanie, zadne pianki itp preparaty nie pomoga na dlugo. Ozonowanie to koszt od 50 zl w gore do tego filtr pylkowy w intercarsie za drugie tyle badz troszke wiecej i masz swiety spokoj.
-
Potrzebuje odczytac kod silnika po Vin
> tak szczegółowo to chyba tylko serwis > T5 2006r Poznań to samo mi wyskoczylo na ruskiej stronie
-
Potrzebuje odczytac kod silnika po Vin
Pomoze ktos ? mam vin pojazdu ale nie mam wiecej danych zeby sprawdzic kod silnika. vina auta : WV ZZZ 7HZ6X 014140
-
Silniki TSI/TFSI i konsumpcja oleju...
> Jak nic nie dało - wymiana łańcucha rozrządu (cały koszt - części i robocizna) w ASO kosztuje teraz > ok. 600 PLN - a kosztowało 5 razy tyle > Zrobili z tego taką samą czynność serwisową jak wymiana paska te 600 zl to chyba sama robocizna, jeszcze w aso ? masz na mysli wymiane kpl rozrzadu np w 1.8 tsi ?
-
Oleje silnikowe
> z Polski jest baza z orlenu czyli HC a z Niemiec w niektórych są jeszcze pełne syntetyki. Zależy jeszcze który olej dokładnie bo np GT 1 jest na niemieckiej bazie lany dopytam ojca, 30 lat fuchs'sie pracuje
-
MAN czy DAF (bova)
> Tańsza w serwisie powinna być bova, natomiast jako użytkownik powinieneś być bardziej zadowolony z > MANa, no i spadek wartości MAN będzie mieć mniejszy. po czym wnosisz ze bova powinna byc tansza w serwisie ? pracowalem w serwisie dafa i ceny czesci to byla poprostu masakra ze nie wspomne o dostepnosci mimo ze czesci prawie te same co w dafie ale indeksowane jako bova i dostepnosc wynosila po pare tygodni edyta: as tronic to jest poprostu piekna sprawa jesli nei jest zajechany
-
1.2 TSI przewody WN -OEM czy aftermarket?
imo bez sensu kupowac oem... na pierwszy montaz pewnie robi bosch ja bym bral te posrodku ceny...
-
Nowe Mazdy z '85 ???
rozbraja mnie zawsze tekst typu "fabrycznie nowy z przebiegiem 250km" no to juz nie jest fabrycznie nowy skoro ktos nim 250 km przejechal
-
A Forester?
auto fajne, wielokrotnie jezdzilem bo znajomy posiada ale > Jest Forester z 2005 roku, czyli jak by nie patrzeć - 10lat. > 160kkm, w to nie wierz nawet ze 10 letnie auto jeszcze z francji ma taki przebieg
-
sprężyny przód - które warto
nie lepiej podjechac do jegos intercarsu itp? zaplacisz 30 zl wiecej a bedziesz pewny co masz i wrazie czego mozesz oddac a nie bawic sie w wynalazki z alegro, takie moje zdanie