Skocz do zawartości

[1.1] Lozysko rolki napinacza klimy


wojtala

Rekomendowane odpowiedzi

> Mam pytanko. Czy ktos moze orientuje sie jakie jest lozysko w rolce napinacza sprezarki klimy z 1.1

> ?? Bo mi glosno halasuje.

Jakie łózysko jest w rolce to Ci teraz nie powiem ale bez większego problemu da się je wybic i wstawić nowe. Robiłem to jakiś rok temu i z tego co jeszcze pametam to łożysko które jest w tej rolce jest takie same jak w alternatorze z poloneza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakie łózysko jest w rolce to Ci teraz nie powiem ale bez większego problemu da się je wybic i

> wstawić nowe. Robiłem to jakiś rok temu i z tego co jeszcze pametam to łożysko które jest w

> tej rolce jest takie same jak w alternatorze z poloneza.

wymienialem 3 razy lozyska, za kazdym razem szlag je trafial po kilku miesiacach. Wkoncu kupilem rolke zamiennik Ruville i problem sie skonczyl. niestety koszt ok 170zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wymienialem 3 razy lozyska, za kazdym razem szlag je trafial po kilku miesiacach. Wkoncu kupilem

> rolke zamiennik Ruville i problem sie skonczyl. niestety koszt ok 170zl

a nie masz moze tej starej rolki, aby zobaczyc te lozysko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wymienialem 3 razy lozyska, za kazdym razem szlag je trafial po kilku miesiacach. Wkoncu kupilem

> rolke zamiennik Ruville i problem sie skonczyl. niestety koszt ok 170zl

To autko które ja robilem jak narazie śmga bez zarzutów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To autko które ja robilem jak narazie śmga bez zarzutów

ja mialem problem z tym ze ciagle mi sie ta rolka luzowala, to podciagnalem jeszcze mocniej i chyba przesadzilem bo niestety zaczela rolka chrobotac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja mialem problem z tym ze ciagle mi sie ta rolka luzowala, to podciagnalem jeszcze mocniej i chyba

> przesadzilem bo niestety zaczela rolka chrobotac

Powiem Ci, że nie miałem jakiś większych problemów z jej przykręceniem, no i tak jak mówię łożysko działa do dzisiaj bez zarzutów (producent bodajże Ina)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.