Skocz do zawartości

[Megane] Jak wyjąć lustro lusterka


smitek

Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Mam pytanie, jak wyjąć lustro lusterka (lewe zewnętrzne) oczywiście nie uszkadzając go?

podważyć ,nie bój nic, że plastik skrzeczy, nic nie ułamiesz, przynajmniej jest mała szansa biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> podważyć ,nie bój nic, że plastik skrzeczy, nic nie ułamiesz, przynajmniej jest mała szansa

Po co ryzykować? U nas zalecają pracować

kiedy się ociepli, lub odkręcić lusterko i wziąć do domu. Postawie w ciepłym miejscu np. Kolo pieca lub ogrzać suszarka i za 20 minut rozkładać. Ostrożności nigdy za wiele, chyba, ze kolegę stać na nowe lusterko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po co ryzykowac? U nas zalecaja mimo wszysto pracowac,

> kiedy sie ociepli,

yikes.gifCzy możesz mi wytłumaczyć o co chodzi w tej części wypowiedzi?

Polska mowa być gumowa. zlosnik.gif

> lub odkrecic lusterko i wziac do domu. Postawic w cieplym miejscu np. Kolo pieca

> lub ogrzac suszarka i za 20 minut rozkladac. Ostroznosci nigdy za wiele, chyba, ze kolege stac

> na nowe lusterko.

Przy obecnej aurze pogodowej,jestem tego samego zdanie.Jeśli masz możliwość(garaż) podgrzej suszarką.Wtedy masz 100% szansy,że niczego nie uszkodzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu się nie stanie,jak będziesz robił jak na załączonym wcześniej obrazku,a historie z suszarkami przydadzą się jak będziesz chciał wymienić samo szkło,gdybyś miał np. popękane,bo jest przyklejone do tego całego mocowania,które chcesz wymontować. Chociaż u mnie raz pękło i podgrzewanie nic nie pomogło tak trzymało. Taniej mnie wyszło kupić całe lusterko od anglika niż sam wkład. hehe.gif

Tak to wygląda -

http://img01.allegroimg.pl/photos/oryginal/15/04/12/57/1504125733

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.