Skocz do zawartości

dobry gazownik w łódzkim


wiktoor4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie gdzie znajdę dobrego gazownika w Łodzi lub okolicach, mam problem że auto na dziurach przełączało się z gazu na benzynę, a teraz już w ogóle nie chce jeździć na gazie. Samochód to laguna 1.8 16v instalacja sekwencyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam pytanie gdzie znajdę dobrego gazownika w Łodzi lub okolicach, mam problem że auto na

> dziurach przełączało się z gazu na benzynę, a teraz już w ogóle nie chce jeździć na gazie.

> Samochód to laguna 1.8 16v instalacja sekwencyjna.

A może samemu popróbuj sprawdzać wszystkie połączenia elektryczne instalacji gazowej, bo to wygląda na urwany jakiś przewód, może jakaś wsuwka, złączka się wysunęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

próbowałem ruszać komputerem i reduktorem podczas pracującego silnika i nie przeskoczyło na gaz, sam przełącznik też oblukałem

i jest w porządku, więc wydaje mi się że tylko podpięcie pod komputer coś wskóra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam, mam pytanie gdzie znajdę dobrego gazownika w Łodzi lub okolicach, mam problem że auto na

> dziurach przełączało się z gazu na benzynę, a teraz już w ogóle nie chce jeździć na gazie.

> Samochód to laguna 1.8 16v instalacja sekwencyjna.

Miałem kiedyś taki przypadek i okazało się, że gniazdo bezpiecznika dokończyło żywota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.