Skocz do zawartości

urwany wydech a spalanie


andre44

Rekomendowane odpowiedzi

mam pytanko poniewaz mam "urwany" wydech przy rurze kolektorowej. nie ma mnie kto zaciagnac do domu a musze przejechac ok 15 km. paliwomierz nie dziala mi (nie wiem czemu) jak bede z nim tak jechal to moze to jakos wplynac na spalanie?? pacjent 1.1 spi ile moze mi spalic przy takiej odleglosci (nie wiem ile pali na 100km bo jeszcze tylu nie przejechalem ale przyjmijmy ze 10 litrow normalnie mi pali)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam pytanko poniewaz mam "urwany" wydech przy rurze kolektorowej. nie ma mnie kto zaciagnac do domu

> a musze przejechac ok 15 km. paliwomierz nie dziala mi (nie wiem czemu) jak bede z nim tak

> jechal to moze to jakos wplynac na spalanie?? pacjent 1.1 spi ile moze mi spalic przy takiej

> odleglosci (nie wiem ile pali na 100km bo jeszcze tylu nie przejechalem ale przyjmijmy ze 10

> litrow normalnie mi pali)

Spalanie wzrośnie bo auto będzie totalnie mułowate i będziesz musiał deptać aby jechało. Przerabiałem to w punto jak urwałem wydech tuż za kolektorem, na plecionce. Dolej paliwa do baku, załóż stopery do uszu i jedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.