-
Uszkodzona membrana subwoofera
Witam, Znalazłem w piwnicy subwoofer kenwood jak sie mu przyjrzałem to ma pękniętą membranę (zdjęcia w załączniku). Jest wykonana z plastiku lub czegoś podobnego (na pewno nie papierowa). Jest opcja to jakoś naprawić sklecić?
-
Przyciski sterujące.
Bo wyglądają jakby były obdarte i porysowane. Co do czyszczenia w aucie to może być ciężko bo ja je najpierw zalalem ciepłą wodą i tez ciężko schodziło.
-
Przyciski sterujące.
Przuciski od regulacji swiatel i obslugi komputera ściągnąłem i umyłem w wodzie z płynem do naczyń i szczoteczką i są jak nowe a te środkowe raczej masz do wymiany
-
-
-
Fiat Bravo 2 T-Jet - ocena posiadaczy
A jak to sie ma do skrzyni M32 ktora byla "remontowana" problem/wada znika, czy i tak sie sypie?
-
Serwis klimatyzacji - olej
Jeden z kolegow na kaciku stilo podrzucil mi fajna tabelke z wiekszoscia aut wraz z olejami jak i pojemnosciami poszczegolnych modeli. Mam nadzieje ze sie nie obrazi http://www.elcamp.pl/public/content/file/klimatyzacjie/ilosci%20%20napelnien%20klimaAC-Fuellmengenhandbuch_2012_PL-klein.pdf
-
Szybkie pytanie ile czynnika klimy??
Jesteś mistrzem nawet nie wiedziałem że takie tabelki są Pozdrawiam
-
Szybkie pytanie ile czynnika klimy??
Gdzies na forum w postach ktos pisal a nie moge znalezc. Stilo 1.9 jtd
-
Pytanie o opony Nankang ns-2
Tez czytalem ze na mokrym jest gorzej na ns-2. A jak z halasem? w sesie czy bardzo glosne sa?
-
205/55/R16 do 750zł
Znalazłen nankang ns-2 w tym rozmiarze za 708zł za komplet. Miał ktoś może z nimi styczność?
-
Pytanie o opony Nankang ns-2
Jeźdźił ktoś może na tych oponach w rozmiarze 205/55 r16? Kiedyś miałem opony tej firmy w cienkim i byłem zadowolony ale za to rozmiar duzo mnieszy. Opinie różne są a cena dość atrakcyjna (ok 180 zł/szt). Tak wiem że to azjatycka opona
-
Poliuretany do zawieszenia
Rowki masz w samym poliuretanie. Ja jak zakladalem u siebie to metalowa tulejke na srodku o jakies 0,5/1 mm w ksztalt klepsydry i dzialalo idealnie
-
BROK silnika, jak prawidłowo zamontować
Ja oczyscilem dalem troche sylikonu wysoko temp. i wbilem
-
Kodowanie kluczyka
Sory że dopiero teraz. Ale mam na myśli np te 2 interfejsy http://allegro.pl/elm-327-adaptery-fiat-alfa-multiecuscan-w-24h-i5183832095.htmlz adapterami żółty i zielony http://allegro.pl/new-elm327-fiat-ford-nissan-rena-fv-23-gwarancja-i5215909811.htmli bez adapterów
-
Kodowanie kluczyka
Aha, czyli nie ma w stilo czegos takiego jak "klucz matka" z tego wnioskuje. U mnie "wyrobienie" karty kodowej to koszt 200 zl. To teraz pytanie jaki dokladnie kabel potrzebny bo na allegro widzialem kilka min jakis zolty i zielony.
-
Kodowanie kluczyka
Dzisiaj mnie dopadł ten sam problem. Nie mam karty kodowej ani drugiego (tzn pierwszego) kluczyka. Jutro będę się dowiadywał w ASO jak to wygląda. W najgorszym wypadku będę musiał wymienić wszystkie wkładki i kartę kodową (np używane) ale co jeszcze będzie potrzebne?? ew dajcie jakieś namiary na firmy zajmujące się takimi rzeczami (jak będzie trzeba przejechać nawet 500-600 km to mówi się trudno)
andre44
użytkownik
-
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta