Skocz do zawartości

Podejrzana dziura przez którą ucieka płyn chłodniczy?


conQuerer

Rekomendowane odpowiedzi

> Dziękówa za odpowiedź bo nie wiedziałem co to może być. A czy wymiana tego jest skomplikowana czy

> dam sobie jakoś rade sam ?

jest sporo zabawy.musisz rozkrecić miskle olejową ,pompe wody.pod spodem jest uszczelniacz który trzeba wymienić .Uszczelniacz jest w metalowej obudowie wklejany na jakiś klej więc ciężko go wydłubać.

Przy wymianie jak będziesz wbijał nowy to patrz żebyś równo wbijał.

Przy okazji wymień zimering pompy oleju bo to siedzi w tym samym gnieździe.

Pzdr.

Ja wymieniałem na parkingu 7h bo zapomniałem kupić uszczelek pod miske olejową i musiałem szukać sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jest sporo zabawy.musisz rozkrecić miskle olejową ,pompe wody.pod spodem jest uszczelniacz który

> trzeba wymienić .Uszczelniacz jest w metalowej obudowie wklejany na jakiś klej więc ciężko go

> wydłubać.

> Przy wymianie jak będziesz wbijał nowy to patrz żebyś równo wbijał.

> Przy okazji wymień zimering pompy oleju bo to siedzi w tym samym gnieździe.

> Pzdr.

> Ja wymieniałem na parkingu 7h bo zapomniałem kupić uszczelek pod miske olejową i musiałem szukać

> sklepu.

Już po bólu, reparaturka siedzi nowa i nic nie cieknie zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jak pompa wody padła to było tak samo.

a teraz skapuje na postoju w okolicach chłodnicy z węża myślałem na początku że to nadmiar wykapuje a tu zaglądam do zbiorniczka i susza pad.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.