Skocz do zawartości

Jakie opinie o Fiat Bravo 2.0 20v


Rekomendowane odpowiedzi

> Witam

> Chciałbym zapytać co sądzicie o tym motorze i jego eksploatacji i czy może znacie to autko i na co

> zwrócić uwagę przy zakupie http://otomoto.pl/fiat-bravo-C17996141.html .

> Za wszelkie informacje i porady wielkie dzięki Jesli pomyliłem kącik to przepraszam

Hmm, pierwsza podejrzana sprawa to 1 poduszka...jest to wesja po fl i w serii HGT (chyba że tylko alu ma z tej wersji)a licznik też ma po fl zlosnik.gif miało raczej 4pp. Mogę się mylić. ja bym mu się przyjrzał dokładnie. Co do motoru to jest pięknie, jak znajdziesz przyzwoity egzemplarz to zadowoli się 10 litrami średnio na 100. W trasie poniżej 8 można zejść. Jezdzi sie oki ale czuć "cięzki przód". W mieście przy pedale 12-15 nie jest problemem. Poza tym całkiem przyjemne auto, rozrząd można załatwić bez wyciągania motoru(wprawne małe rączki) cene częsci przyzwoite, lubi padać przepływka. Ogólnie bardzo przyjemne autko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hmm, pierwsza podejrzana sprawa to 1 poduszka...jest to wesja po fl i w serii HGT (chyba że tylko

> alu ma z tej wersji)a licznik też ma po fl miało raczej 4pp. Mogę się mylić. ja bym mu się

> przyjrzał dokładnie. Co do motoru to jest pięknie, jak znajdziesz przyzwoity egzemplarz to

> zadowoli się 10 litrami średnio na 100. W trasie poniżej 8 można zejść. Jezdzi sie oki ale

> czuć "cięzki przód". W mieście przy pedale 12-15 nie jest problemem. Poza tym całkiem

> przyjemne auto, rozrząd można załatwić bez wyciągania motoru(wprawne małe rączki) cene częsci

> przyzwoite, lubi padać przepływka. Ogólnie bardzo przyjemne autko.

Aha a nie orientujesz się czy przy wymianie rozrządu pasowało by też zmienić i wariator czy to tylko w 1.8 16 v był z tym problem . Co do poduch jesteś pewien że 4 powinny być w tej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w brawo ale marea ma takie zegary dopiero od 2000r

a ja sie pytałem o ten silnik znajomego co sie zajmuje robieniem głowic mówi ze trzeba uważać z tym silnikiem bo głowice z niego lubia jego warsztat zeby.GIF

no i zobacz sobie czy ktoś kto tym jeździł nie pourywał juz czegoś smile.gif bo to jest fajne autko do szaleństwa zeby.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam

> Chciałbym zapytać co sądzicie o tym motorze i jego eksploatacji i czy może znacie to autko i na co

> zwrócić uwagę przy zakupie http://otomoto.pl/fiat-bravo-C17996141.html .

> Za wszelkie informacje i porady wielkie dzięki Jesli pomyliłem kącik to przepraszam

Jeśli nie masz zamiaru na naprawy wydać drugie tyle kasy to odpuść sobie. Znam osobiście 4 takie samochody i we wszystkich była już naprawiana głowica lub głowica razem z dołem silnika. Ogólnie mówiąc większość Bravo z tym silnikiem nie było używane raczej do normalnej i spokojnej jazdy, dlatego też kupno wiąże się z dużym ryzykiem awaryjności.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jeśli nie masz zamiaru na naprawy wydać drugie tyle kasy to odpuść sobie. Znam osobiście 4 takie

> samochody i we wszystkich była już naprawiana głowica lub głowica razem z dołem silnika.

> Ogólnie mówiąc większość Bravo z tym silnikiem nie było używane raczej do normalnej i

> spokojnej jazdy, dlatego też kupno wiąże się z dużym ryzykiem awaryjności.

> Pozdrawiam

Dół po fl był modernizowany ( w sensie panewki) przed fl obracały się na potęgę, po raczej rzadko, góra taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a przed tem bravo hgt przed fl i sc 1.2 16v:D

Kojarzę seja chyba żółty z lepką Tweetiego tongue.gif , Pytam tak o ten motor bo kuzyn sie napalił na te bravo ja narazie zadowalam sie swoim grinser006.gif

A Tobie jak sie sprawuje ten silniczek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.