Skocz do zawartości

Klamka drzwi bravo


skalek

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy montował ktoś taka klamkę Jeśli tak to faktycznie lepsza od oryginału ?? Wymiana bębenka w klamce jest problematyczna ? Prosze o wszelkie sugestie pozdro

Było już nie raz wink.gif Ogólnie klamki są wykonane z całkowicie innego materiału niż oryginały. Jeśli bębenki normalnie się przekręcają i nie są zastane to no problem zdejmujesz spinke i wyciągasz kluczykiem. Co do samych klamek to nie wiem jak te płaskie ale te z paskiem musiałem troche rzeźbić bo odstawały. pzdr wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Było już nie raz

czytałem ale mi chodzi o te konkretne zlosnik.gif

>Ogólnie klamki są wykonane z całkowicie innego materiału niż oryginały

lepszy/gorszy

> bębenki normalnie się przekręcają i nie są zastane to no problem zdejmujesz spinke i wyciągasz

dzięki

> rzeźbić bo odstawały. pzdr

właśnie chodzi mi o to aby nie trzeba było rzeźby odstawiać

jakiego sprzedawcę/klamki polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> lepszy/gorszy

IMO dużo lepszy bo wykoneny ze zwykłego plastiku. Takie rzeczy raczej nie będą się łuszczyć wink.gif

> właśnie chodzi mi o to aby nie trzeba było rzeźby odstawiać jakiego sprzedawcę/klamki polecacie ?

To już niech inni się wypowiedzą. Dodam, że moja rzeźba polegała na podgrzaniu tego metalu ruchomego i zagnieżdżenie go głębiej niż oryginalnie a później śrubką przykręcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy montował ktoś taka klamkę Jeśli tak to faktycznie lepsza od oryginału ?? Wymiana bębenka w

> klamce jest problematyczna ? Prosze o wszelkie sugestie

Kupiłem od nich takie klamki i deko nie pasują.

Były wówczas tylko do Marei ale ponoc róznią się tylko paskiem.

Konkretnie otwory w drzwiach są za małe i klamki troche odstają od blachy.

Ale w warsztacie nie narzekali na bębenki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.