Skocz do zawartości

ubezpieczenie tylko od kradzieży - ktoś ma?


slon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Rozważam ubezpieczenie leciwego autka tylko i wyłącznie od kradzieży. Wiem, że niektóre ubezpieczalnie to oferują PZU i chyba LINK4. Czy ktoś zna inne firmy? Jak to cenowo wygląda? Niestety dzisiaj nikt nie był mi w stanie pomóc telefonicznie, bo jest za późno frown.gif

Z tego co wyczytałem w pzu to ubzpieczenie obejmuje powodź, pożar itp.

Pozdrawiam

P.S. W PZU 10 letnie auto juz sie nie łapię na minicasco frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tańsze niż 3000 zł, ograniczenia na wiek nie znalazłem w OWU.

> Moje Uno nie załapało się z tego powodu, mimo że jeszcze nie miało 10 lat.

Czytam wlasnie, ze

Ubezpieczeniem Minicasco w PZU może być objęty samochód osobowy, ciężarowy na nadwoziu auta osobowego, osobowy o maksymalnej ładowności 750 kg, który jest zarejestrowany na terenie naszego kraju. Dodatkowym warunkiem jest wyższa wartość samochodu od 3000 PLN.

O wieku dalej szukam, ale ktos tak gdzies pisał na forach ze do 8 lat chyba frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O wieku dalej szukam, ale ktos tak gdzies pisał na forach ze do 8 lat chyba

Jestem w 99% pewien, że nie ma limitu wieku. Poszukaj na stronie PZU Ogólnych Warunków Ubezpieczenia, to znacznie lepsze źródło, niż fora internetowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem w 99% pewien, że nie ma limitu wieku. Poszukaj na stronie PZU Ogólnych Warunków

> Ubezpieczenia, to znacznie lepsze źródło, niż fora internetowe.

To bylo ok, w link4 każą wykupić OC i wtedy dopiero jest taka opcja. Ceny nie znam bo dopiero w poniedzialek mozna sie dowiedziec..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.