Skocz do zawartości

Tarcze z Uno Turbo 88r czy da rade załozyć?


Umino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pytanie tak jak w temacie.

Kolega ma całą tylną belkę z Uno turbo 88r na której są prawie nowe tarcze i wszystko ogólnie co potrzeba, są też całe kompletne hamulce na przód.

Pytanko więc ..... czy podejdzie to do CC a jeśli tak czy dużo "modzenia" jest przy zakładaniu takiego zestawu?

Moje hamulce i tak nadają się do wymiany dlatego zastanawiam się nad takim kompletem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam.

> Pytanie tak jak w temacie.

> Kolega ma całą tylną belkę z Uno turbo 88r na której są prawie nowe tarcze i wszystko ogólnie co

> potrzeba, są też całe kompletne hamulce na przód.

> Pytanko więc ..... czy podejdzie to do CC a jeśli tak czy dużo "modzenia" jest przy zakładaniu

> takiego zestawu?

> Moje hamulce i tak nadają się do wymiany dlatego zastanawiam się nad takim kompletem.

> Pozdrawiam.

Przód podejdzie napewno (sam mam zaciski z UT). Co do tyłu to będziesz musiał się zaopatrzyć w odpowiednie flansze umożliwiające montaż zacisków na tylniej belce, i przerobienie przewodów hamulcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przód podejdzie napewno (sam mam zaciski z UT). Co do tyłu to będziesz musiał się zaopatrzyć w

> odpowiednie flansze umożliwiające montaż zacisków na tylniej belce, i przerobienie przewodów

> hamulcowych.

Jak ma całą belkę to ma i flansze.

Jak zmieni z piastami to powinno być p&p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.