Skocz do zawartości

Opel Zafira albo Mazda Premacy albo...


tomy

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebne autko dla rodziców pokroju tych dwóch typów nie starsze niż 2000r i cenie max 15k.

Proszę o informacje praktyczne najlepiej tych co mają, albo mieli styczność i mogą coś powiedzieć o typowych bolączkach, naprawach, użytkowaniu itp. zwłaszcza Mazdy, która jest mniej znanym autem. Jeśli Zafira to 2.0 DTI (moim zdaniem kontrowersyjnym motorem), Premacy 1.8 16V ze względu na możliwość gazu w miejscu koła zapasowego.

W przypadku Mazdy ważne jak wygląda sytuacja z dostępnością i cenami części hmm.gif

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W przypadku Mazdy ważne jak wygląda sytuacja z dostępnością i cenami części

> pozdr

znajomy ma jest bardzo zadowolony, ale jemu nie zależy na stanie blacharki, ma rocznik 2002 i nadkola już zaczyna brać a biorąc pod uwagę,że ruda wychodzi od wewnątrz to już tam musi być sito. Ja z kolei mam zafirę 2001 rok i nie mam tam żadnej rudej, Więc ja bym stawiał na zafirę z silnikiem 1.8 16v Z18XE (dokładnie ten silnik) bez egr bez silniczka krokowego) najbardziej upierdliwych elementów brak i dobrze się gazuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> znajomy ma jest bardzo zadowolony, ale jemu nie zależy na stanie blacharki, ma rocznik 2002 i

> nadkola już zaczyna brać a biorąc pod uwagę,że ruda wychodzi od wewnątrz to już tam musi być

> sito. Ja z kolei mam zafirę 2001 rok i nie mam tam żadnej rudej, Więc ja bym stawiał na zafirę

> z silnikiem 1.8 16v Z18XE (dokładnie ten silnik) bez egr bez silniczka krokowego) najbardziej

> upierdliwych elementów brak i dobrze się gazuje.

Butla w bagażniku chyba trochę przeszkadza? Co z tym 2.0 DTI?

Co do rudej w Mazdach to właśnie słyszałem, że tylne nadkola ranty lubi brać, trzeba by przy zakupie wnikliwie przejrzeć hmm.gif

> Tacuma/Rezzo. Za 15k będzie 2004 lub młodsze.

> Z zewnątrz brzydkie okrutnie, ale bardzo praktyczne.

Fakt brzydal, podobać się też powinien wink.gif

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.