Skocz do zawartości

Gazownik w Kielcach


qkiz78

Rekomendowane odpowiedzi

> Polecicie jakiś warsztat?

Nie bezpośrednio z Kielc, ale dosyć blisko

www.autogaz-busko.pl/

Jest to mój dobry kolega i wiem, że robi dobrą robotę. Jak masz czas to poszukaj opinii na forum mazdaspeed - przyjeżdzali do niego na regulację z Warszawy. Zadzwoń, pogadaj a jak byś się zdecydował to daj znac na priv to jakiś rabat załatwię. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem na etapie zakupu auta (Vectra B 1,8) i mus założyć gaz (sekwencja).

> Jest ktoś z Kielc? Polecicie jakiś warsztat? PLIZ

> Thank you from the mountain

polecic Ci moge firme co montuje landi renzo, chyba na magazynowej maja zaklad, dobrze , szybko i w dobrej cenie

reklamuja sie na radio fama teraz albo na eska

jak znajde numer to Ci dopisze tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> skoro poręczasz. W razie jakby co, to się odezwę na prv.

> Pozdr.

Kolega gazował u niego Mazdę 5 w zeszłym roku i jak na razie 0 problemów, ja dwa miesiące byłem u niego Pandą i też jak na razie nic się nie dzieje. Dodam, że obydwaj musieliśmy dojechać 200 km w jedną stronę do niego, ale uważam że było warto. W częściach od gazu siedzi ładnych kilka lat bo wczesniej był PH i byle czego nie zamontuje (chyba, że ma byc bardzo tanio).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jestem na etapie zakupu auta (Vectra B 1,8) i mus założyć gaz (sekwencja).

A tak wogóle to ile kosztowałaby instalacja do takiego auta? Z tego co się orientuję to trzeba się nastawiać na 2 - 3 tys. Ale bliżej 2 czy 3 tys?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

THX 20.GIF

A czy ktoś z Kielc zna warsztat na Polnej? W obecnym aucie robiłem tam dwukrotnie regulację i wymianę filtrów; z tych usług jestem zadowolony, bo nie zdarł ze mnie, a jak po wymianie przyszedłem na poprawkę regulacji to nie wziął za to ani zeta.

Tylko że warsztat ma taki, jakby żywcem wzięty z filmu Barei, od Gierka chyba nic się nie znieniło, oprócz laptoka wink.gif. A syf taki, że można kartofle sadzić. Tylko pytanie, czy dobrze robi zakładanie instalacji, bo jesli tak, to jestem w stanie przymnkąć oko na tę warunki.

Ktoś potrafi go ocenić?

P.S. Zapytam też na Grupie Świętokrzyskiej, jeśli nikt z Was nie zna gościa.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.