Skocz do zawartości

Czy znak A-11 dyskwalifikuje odszkodowanie za uszkodzone


Hans15336

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znak A-11 dyskwalifikuje odszkodowanie za uszkodzone felgi ?? Na drodze poza miastem czyli dopuszczona Vmax 90km/h.

Był tylko znak A-11 bez ograniczenia prędkości.

Pytam bo moje dziewicze 18 straciły cnote angryfire.gifangryfire.gifangryfire.gif.

Oczywiście kosztorys obejmuje "naprawę felg" cokolwiek to znaczy to jeszcze nie dali mi na piśmie co to za pozycja.

Rozumiem że mają zwrócić kasę za felgi a nie dawać ich do prostowania hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy znak A-11 dyskwalifikuje odszkodowanie za uszkodzone felgi ??

nie, ale mogą doliczyć spore przyczynienie do zdarzenia, bo przecież byłeś ostrzegany...

> Na drodze poza miastem czyli

> dopuszczona Vmax 90km/h.

> Był tylko znak A-11 bez ograniczenia prędkości.

nie jest wymagane ograniczenie prędkości przy tym znaku. Jedynie, jeśli nierówności wystepują na dłuższym odcinku powinno być na jak długim

> Pytam bo moje dziewicze 18 straciły cnote .

> Oczywiście kosztorys obejmuje "naprawę felg" cokolwiek to znaczy to jeszcze nie dali mi na piśmie

> co to za pozycja.

> Rozumiem że mają zwrócić kasę za felgi a nie dawać ich do prostowania

źle rozumiesz, jesli uznają szkodę, to mają Ci zwrócić kase za przywrócenie felg do stanu sprzed wypadku...czyli za naprawę.

Jeżeli nie da sie naprawić to oznacza, że mają dać Ci kase na takie same co nie znaczy nowe tylko cenę rynkową uzywanych lub cenę nowych minus amortyzacja. No chyba, ze były prosto ze sklepu....ale i wtedy jakies 5% amortyzacji mogą doliczyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> źle rozumiesz, jesli uznają szkodę, to mają Ci zwrócić kase za przywrócenie felg do stanu sprzed

> wypadku...czyli za naprawę.

> Jeżeli nie da sie naprawić to oznacza, że mają dać Ci kase na takie same co nie znaczy nowe tylko

> cenę rynkową uzywanych lub cenę nowych minus amortyzacja. No chyba, ze były prosto ze

> sklepu....ale i wtedy jakies 5% amortyzacji mogą doliczyć:)

pokaż mi zakład który się podpisze pod naprawa felg i napisze wprost na fakturze "prostowanie felg" i weźmie pełną odpowiedzialość za taka felgę ok.gif to wtedy przyznam Ci rację food.gif

PS, Auto na firmę zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.