Skocz do zawartości

Jak spuścić 4l płynu do spryskiwaczy?


waho

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Czy w zbiorniczku na płyn do szyb jest jakiś zaworek przez który da się spuścić płyn?

Muszę opróżnić bo jakiegoś Kauflandowego syfu do sprysków nalałem i szyba robi się tłusta po spryskaniu. sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Złap pompkę i pociąg ją do góry.Zostanie jakieś pół litra więc możesz resztę wypsikać

Ściągnąłem wężem, nie wiedziałem że płyn do spryskiwaczy jest tak niesmaczny zeby.GIF

Ogólnie to kicha z mojego ściągania płynu. Zmieniłem płyn, umyłem szyby Cifem, założyłem nowe wycieraczki i dalej mi smugi zostają na szybie confused.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyłem, zeszło sporo jakiegoś czarnego syfu - pewnie gumy.

Ogólnie co by nie nabijać postów to jeszcze w miedzyczasie popatrzyłem pod jakim kątem wycieraczka przylega do szyby - poprawiłem skręcając delikatnie ramię, zacisnąłem wycieraczkę przy uchwycie montażowym - tak żeby chodziła na nim ciasno, odgiąłem w zewnętrznym kierunku ramię wycieraczki i teraz jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hej!

> Czy w zbiorniczku na płyn do szyb jest jakiś zaworek przez który da się spuścić płyn?

> Muszę opróżnić bo jakiegoś Kauflandowego syfu do sprysków nalałem i szyba robi się tłusta po

> spryskaniu.

ja letniego mialem z pol zbiornika, wyciagnalem 2 zatyczki trzymajace wygluszenie maski, tam jest trojnik, wezyk wlozylem do banki i moment plyn byl w bance. pompeczka jest nawet sprawna wink.gif prosciej zdjac wezyk zaraz przy pompce 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Sobie w Lidlu płyn "W5 Płyn do spryskiwaczy" o taki KLIKEN MACHEN

Kiedyś też miałem problemy ze smugami i taką jak by mgłą tuż po przejściu wycieraczki.Dolewam to do płynu i nie mam już takiego problemu.Co jakiś czas jest w lidlu promocja na W5 więc kupuje butelkę lub dwie palacz.gif

Zapach cytryny lub jabłka grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.