Skocz do zawartości

zmiana klapy tył w multiwagon


manic

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może przerabiał temat zmiany klapy tylnej w multiwagonie. Chodzi o wymianę klapy ze zwykłą szybą na klapę z uchylną. Czy jest to do zrobienia, czy jest cała instalacja do tego czy trzeba coś ciągnąć dodatkowo. Nie dyskutujmy o sensie tego tylko czy jest to wykonalne. Mam obecnie MW Dynamica - może instalacja już jest - tylko jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprościej ściągnąć osłonę tylnej klapy i sprawdzić czy jest wolna wtyczka hehe.gifbusted.gif

w zimę takie rozwiązanie się przydaje jak zamarznie "duża rączka" zawsze można otworzyć samą szybkę 270635636-JUMP2.gif

z drugiej strony waga takiej klapy jest większa niż tej twojej panic.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało jest rzeczy niemożliwych zlosnik.gif Trzeba poszukać w elearnie gdzie są jakieś złącza doprowadzające prąd do klamki i w tych złączach szukać czy masz przewody, jak tak, to czy jest na nich napięcie, jak nie to ciągnąć druta.

Wtyczki różne można też znaleźć za boczkiem tylnym bagażnika po stronie pasażera zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak się otwiera tą szybę. Bo rozumiem, że oprócz mikrostyku w klamce jak przy klapie normalnej

> jest jeszcze jakiś zamek.

szukaj fotek z ogłoszeniami... zobaczysz co pod spodem się kryje.

Możesz też pod marketem jakimś czatować na właściciela.

Z zewnątrz poznasz po takich "guzikach/ zaślepkach" na szybie. ( miejsce mocowań siłowników )

inne siłowniki, inna szyba, inny mechanizm wycieraczek, inna listwa nad tablicą

Trzymam kciuki, bo mimo, że kolejna rzecz która się może popsuć...podoba mi się ten pomysł waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Trzymam kciuki, bo mimo, że kolejna rzecz która się może popsuć...podoba mi się ten pomysł

Powiem tak. Mam do lakierowania klapę i tak rozważam czy bawić się w lakierowanie czy klapy sobie przy okazji nie wymienić - stąd ten pomysł - zwłaszcza, że trudno zdobyć klapę normalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak się otwiera tą szybę. Bo rozumiem, że oprócz mikrostyku w klamce jak przy klapie normalnej

> jest jeszcze jakiś zamek.

No zamek jest, otwiera się go mikrostykiem albo pilotem - chyba sie klika dwa razy na otwarcie bagażnika. Dawno nie otwierałem, w instrukcji napewno pisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są 2 mikrostyki :1 duuża rączka;2 pomiędzy lampkami oświetlenia rejestracji i tak jak kolega powyżej napisał przycisk na pilocie od klapy 1raz naciśnięty - otwiera się cały "komplet" 2 razy szybko to odskakuje sama szybka lizak.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.