Skocz do zawartości

Jazda z hakiem w PL i UE


amciek

Rekomendowane odpowiedzi

> Ja miałem strzała w tył z hakiem.

> Pojazd Marea z hakiem Westfalia, może nie taki automat ale wkładany i blokowany za pomocą takiej

> centralnej nakrętki dokręcanej ręcznie.

> Na moim zderzaku leki wgniot, hak lekko zgięty.

> Ubezpieczenie przyznało mi za wymianę haka ok 600PLN

> Ja go oczywiście nie wymieniłem bo był sprawny tylko odchylił sie ok 1cm w bok.

używałeś haka do ciągnięcia przyczep ? zapinał się bez problemów ? (mam chyba taki sam, tylko z logo forda)

bo ja bym się bał podczepić 1200kg na taki przekoszony hak hmm.gif

600zł to na waciki, hak który mam katalogowo kosztuje 1200zł albo i więcej spineyes.gif

> Z Mondeo który to się we mnie wpakował posypały się wióry

> Teraz mam inne autko i już nigdy nie odpinam haka.

wiesz ja 2 dostałem strzała w tył. w obu przypadkach ci z tyłu wyglądali jakby z innego zdarzenia

raz tico walnęło mnie w astrę, nawet zderzaka nie wymieniałem, choć klapa lekko się pogięła i poszła do malowania

ale tico ... obie lampy, zderzak w strzępach, maska cofnęła się na szybę, nawet lusterko odpadło icon_eek.gif

miazga z przodu ... inna klasa aut, ale różnica kolosalna

podobnie było z vitarą, u mnie pęknięty zderzak (wcześniej kolejny), a nexia która weszła pod spód, cały przód pogięty, zapas z vitary zrobił jej ślad do połowy maski spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.