Skocz do zawartości

Jakośc oleju


maoie

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie dotyczące jakości oleju silnikowego a mianowicie gdzie można zbadać jakośc oleju.

interesuje mnie woj. lubelskie, mazowieckie bądź podlaskie gdzie można zbadać jakośc oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panowie mam pytanie dotyczące jakości oleju silnikowego a mianowicie gdzie można zbadać jakośc

> oleju.

> interesuje mnie woj. lubelskie, mazowieckie bądź podlaskie gdzie można zbadać jakośc oleju.

chcesz nowy olej badać czy zuzyty?

pod jakim wzgledem chcesz go badać bo samo określenie jakośc jest bardzo szerokie?

nie wnikając w powyższe to badanie oleju bedzie cie kosztowało sporo i jezeli kupiłeś 5 l oleju i chcesz go sprawdzić to gra nie warta świeczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytam na prośbę kolegi bo i sam nieznam na zadane pytanie odpowiedzi. Olej w zasadzie nowy jakieś 150 km temu wymieniany (podejżewa zatarcie) a olej już jest czarny jak smoła przy okazji sprawdzenia poziomu i stąd to pytanie dodam jeszcze że olej wymieniany był na tej samej marki o tych samych parametrach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> pytam na prośbę kolegi bo i sam nieznam na zadane pytanie odpowiedzi. Olej w zasadzie nowy jakieś

> 150 km temu wymieniany (podejżewa zatarcie) a olej już jest czarny jak smoła przy okazji

> sprawdzenia poziomu i stąd to pytanie dodam jeszcze że olej wymieniany był na tej samej marki

> o tych samych parametrach.

skoro zatarł silnik to smarowania wogóle nie było co wg. mnie dyskwalifikuje olej jako winowajce, szukałbym winy w filtrze, pompie oleju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.