Skocz do zawartości

Zbiornik paliwa SC do CC?


Ketchup87

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy to prawda, że w SC są lepsze, plastikowe zbiorniki? Jeśli tak to podejdzie to to do CC P&P?

Jest istotna różnica... Otóż w SC i CC są metalowe jednak:

- w SC są dwa otwory odpływowe, w CC jeden

- pokrywa górna do której zamocowana jest pompa i pływak w CC ma więcej śrub mocujących

- w zbiorniku w SC są jakieś bliżej nieokreślone śruby wystające z obudowy - mogą przeszkadzać przy montażu w CC :D

Wniosek: kup dedykowany zbiornik. Ja kupiłem do CCS zbiornik taki jak wszyscy mają na allegro i wozi paliwko bez problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest istotna różnica... Otóż w SC i CC są metalowe jednak:

> - w SC są dwa otwory odpływowe, w CC jeden

> - pokrywa górna do której zamocowana jest pompa i pływak w CC ma więcej śrub mocujących

> - w zbiorniku w SC są jakieś bliżej nieokreślone śruby wystające z obudowy - mogą przeszkadzać przy

> montażu w CC :D

> Wniosek: kup dedykowany zbiornik. Ja kupiłem do CCS zbiornik taki jak wszyscy mają na allegro i

> wozi paliwko bez problemu.

tam jeszcze przy zbiorniku w sc montowany jest pastikowy filtr paliwa, w cc nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jest istotna różnica... Otóż w SC i CC są metalowe jednak:

> - w SC są dwa otwory odpływowe, w CC jeden

> - pokrywa górna do której zamocowana jest pompa i pływak w CC ma więcej śrub mocujących

> - w zbiorniku w SC są jakieś bliżej nieokreślone śruby wystające z obudowy - mogą przeszkadzać przy

> montażu w CC :D

Podziękował smile.gif

> Wniosek: kup dedykowany zbiornik. Ja kupiłem do CCS zbiornik taki jak wszyscy mają na allegro i

> wozi paliwko bez problemu.

Pytanie właśnie jak długo. Mi w CCSie powoził rok a nie był kupowany najtańszy czerwona.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dlatego wymalowałem bitexem na wszelki wypadek

Z tego co wiem, to cały zonk polega też na tym, że baki lubią rdzewieć od środka, kiedyś też gdzieś czytałem, że w przypadku zamienników dobrze jest przygotować ładnie wnętrze. Orginałki są lakierowane od środka:) no na pewno w sc ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.