Skocz do zawartości

kieszeń boczna w drzwiach kierowcy


joshi

Rekomendowane odpowiedzi

Mianowicie w sobote jak wsiadałem do autka to wpadłem w poślizg nie kontrolowany, omało co nie zaliczyłem gleby ale nogą zawadziłem o kieszeń i poszła sie 270747800-sex.gif a dokładniej mówiąc popękała i polowa dna rozpadła się na części i teraz mam takie pytanko bo był wątek o tym że boczki od Albei pasują do Uno i kosztują 47 zł sztuka (nie pamiętam kto był autorem tematu i nie moge znaleźć tego tematu) i czy pomysłodawca mógłby wrzucić fotke jak to wygląda bo musze wymienić ten jeden boczek to może bym se takiego małego tiuna wnętrza zrobił biglaugh.gif i przy okazji chciałem zapytać czy nie wiecie ile może kosztować zwykły boczek do Uniaka ? Wersja 5d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mianowicie w sobote jak wsiadałem do autka to wpadłem w poślizg nie kontrolowany, omało co nie zaliczyłem gleby ale nogą zawadziłem o kieszeń i poszła sie a dokładniej mówiąc popękała i polowa dna rozpadła się na części i teraz mam takie pytanko bo był wątek o tym że boczki od Albei pasują do Uno i kosztują 47 zł sztuka (nie pamiętam kto był autorem tematu i nie moge znaleźć tego tematu) i czy pomysłodawca mógłby wrzucić fotke jak to wygląda bo musze wymienić ten jeden boczek to może bym se takiego małego tiuna wnętrza zrobił i przy okazji chciałem zapytać czy nie wiecie ile może kosztować zwykły boczek do Uniaka ? Wersja 5d

KLIK i KLIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj przyjdą pocztą z Palio/Albea tylko mają kieszonke podobną do tej z Uniaka. Jak moj Uniak wróci od machanika (poleciało sprzęgło) to bede zakładał i fotki porobie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.