Skocz do zawartości

Kod lakieru.


KoKoT129

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Chcę w moim uno trochę zamaskować rdzę zlosnik.gif porobić jakieś zaprawki, ale nie znam kodu lakieru. Według instrukcji jest gdzieś na wewnętrznej stronie bagażnika, a u mnie nie ma. Może ktoś kojarzy jaki jest kod lakieru podobnego jak na tym zdjęciu zapożyczone

Z góry dzieki za odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak nie ma tej tabliczki to się jedzie do skpeu lakierniczego i tam na miejscu gość dobiera odcień.

Na miejscu takie coś robią? Nie miałem z mieszalniami lakierów do czynienia, ale wiem że kumpel jechał z odkręconym lusterkiem. Ja w uno mam lusterka w kolorze zderzaków zlosnik.gif czyli czarne hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na miejscu takie coś robią? Nie miałem z mieszalniami lakierów do czynienia, ale wiem że kumpel

> jechał z odkręconym lusterkiem. Ja w uno mam lusterka w kolorze zderzaków czyli czarne

u mnie w sklepie robią. Podjeżdżasz autem i gość dorabia lakier pod kolor. Jak masz mocno wypłowiały lakier to dobierze lepiej niż jakbyś kupił z kodem zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> TAK! Dziękuję BARDZO widzę, że spody drzwi na czarno. Też się nad tym zastanawiam. Czarny jest

> bardziej uniwersalny.

> Pozdrawiam

u mnie w 1.4 są do listwy czarne i IMHO bez tego czarnego wyglądało by to dużo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.