Skocz do zawartości

Suzuki SV650 proszę o opinię


krzysiek82

Rekomendowane odpowiedzi

witajcie

znajomy myśli o takim motocyklu, rocznik 2003 w górę. Czy to dobry wybór? Jakie są dobre i złe strony tego motocykla? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Ja z kolegą na motocyklach można powiedzieć nie znamy się za bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie znamy się za bardzo.

Gdyby kolega sie znal, to podejrzewam, ze nie zadalby tego pytania. SV nie nadaje sie na pierwsze moto z racji przebiegu momentu obrotowego i sposobu oddawania mocy.

Kazde 2 cyl w kl.500 beda odpowiedniejsze !

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie przesadzajmy mój znajomek ma i bez problemu sobie radzi na nim jako pierwsze moto.

To, ze Twoj znajomy sobie radzi, nie znaczy, ze jest odpowiednim sprzetem. Jeden sobie poradzi a inny nie, ciekawe co temu drugiemu powiesz ?

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Znowu się zacznie ....... 157 osób będzie doradzało suzuki gs500 a innych 143 napisze, że może być

> i lytr aby tylko nie odkręcać za mocno

> i tak w kółko

Nie czytałeś ostatnich tematów;p Nikt nie doradza GSa;p

Do autora: co do SV to był nie tak dawno temat o starszej SV. Nowa różni się tylko wyglądem więc poczytaj i będziesz wiedział wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale naprawede ten moto super nadaje się na pierwsze moto i do tego jest bardzo ładny.

Jest lekki, łatwo się nim manewruje, świetne hamulce (w szczególności wersja z 2 tarczami).

Już mam 3 ducati i raczej marki moto nie zamierzam zmieniać, no może dokupie coś na tor bo ducata mi szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tam na pierwsze moto polecam ducati monster 600/620, zajebista maszyna.

jest piekny to prawda, alfa też jest piękna

a jak z niezawodnością też taka legendarna jak alfa? Ja nie wiem bo nigdy nie miałem przyjemności.

O fiacie moge powiedzieć, że przeciętnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dbasz o motocykl to awaryjności nie uświadczysz, miałem 3 sztuki i oprócz zmiany napędu w jednym no i oczywiście oleje, filtry itp... to brak jakieś awarii.

Awarie wynikaja raczej ze złego użytkowania lub zaniedbań poprzednich właścicieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale naprawede ten moto super nadaje się na pierwsze moto

Uwazam ineczej, moze po prostu z perspektywy czasu patrzysz na to zupelnie inaczej.

>i do tego jest bardzo ładny.

W ktorym miejscu ? Sorry Winetou ale dla mnie jest brzydki, coz gusta sa rozne i o nich sie nie dyskutuje. Nie bierz tego do siebie osobiscie.

> Jest lekki, łatwo się nim manewruje,

To napewno, nie czyni go to jednak maszyna dla swierzaka, sposob oddawania mocy i moment obrotowy daklasyfikuja go pod tym wzgledem.

> Już mam 3 ducati i raczej marki moto nie zamierzam zmieniać,

Z ktorych kazdy ma jaki przebieg ?

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W ktorym miejscu ? Sorry Winetou ale dla mnie jest brzydki, coz gusta sa rozne i o nich sie nie

Ogólnie stylistycznie przez wiele osób uznawany jest za wzór nakeda, ale nie każdy musi taka stylistyke lubić. Sa gusta i guściki.

> dyskutuje. Nie bierz tego do siebie osobiscie.

> To napewno, nie czyni go to jednak maszyna dla swierzaka, sposob oddawania mocy i moment obrotowy

Jeżdziłeś kiedys na monsterze 600/620? Nie oddaje od mocy w taki sposób aby świerzy motoycklista sobie z nia nie poradził. Co innego wersje mocniejsze np. obecna moja s2r.

> daklasyfikuja go pod tym wzgledem.

> Z ktorych kazdy ma jaki przebieg ?

Na monsterach łacznie zrobilem około 12 tyś kilometrów, pierwszy miał przebieg 28 000 km, drugi 20 000 km, trzecie jest nowy i ma dopiero 6000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.