Skocz do zawartości

Coś stuka


SZyBA88

Rekomendowane odpowiedzi

Tak powyżej 50km/h zazwyczaj gdy się lekko skręci kierownicą w prawo to z przodu coś stuka ale ostatnio zauważyłem że jak np jadąc po zakręcie wcisnele leciutko już hamulec to stukanie ustępuje. Czy ktoś wie ocb?

z góry dziękuje 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak powyżej 50km/h zazwyczaj gdy się lekko skręci kierownicą w prawo to z przodu coś stuka ale

> ostatnio zauważyłem że jak np jadąc po zakręcie wcisnele leciutko już hamulec to stukanie

> ustępuje. Czy ktoś wie ocb?

> z góry dziękuje

Poduszki amorków, łączniki staba, końcówki drążków, sworznie wahacza, przekładnia kierownicza? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poduszki amorków, łączniki staba, końcówki drążków, sworznie wahacza, przekładnia kierownicza?

Amory łaczniki itp przód wymieniany przy 65kkm a teraz jest 70 wiec coś innego czy może być łożysko? dziwny objaw ustępuje przy naciśnięciu hamulca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Amory łaczniki itp przód wymieniany przy 65kkm a teraz jest 70 wiec coś innego czy może być

> łożysko? dziwny objaw ustępuje przy naciśnięciu hamulca

końcówki drążków i wahacze też robiłeś?

na skp podjedź i nie oblukają temat waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak powyżej 50km/h zazwyczaj gdy się lekko skręci kierownicą w prawo to z przodu coś stuka ale

> ostatnio zauważyłem że jak np jadąc po zakręcie wcisnele leciutko już hamulec to stukanie

> ustępuje. Czy ktoś wie ocb?

> z góry dziękuje

z ktorej strony stuka?

czy np gdy podjezdzasz skrecajac w prawo pod kraweznik niezbyt wysoki a moze wrecz cos o wysokosci moze 2..3 cm tez stuka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z ktorej strony stuka?

> czy np gdy podjezdzasz skrecajac w prawo pod kraweznik niezbyt wysoki a moze wrecz cos o wysokosci

> moze 2..3 cm tez stuka?

Pod krawężniki nie patrzyłem ogólnie na prostej drodze jak zmieniasz pas z lewego na prawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Byłem u mechanika pow że łożysko ale żeby wymienić łożysko trzeba zdjać czujnik ABSu a tak się zapiekł że nie da rady. Teraz pytanko Czy są jakieś sposoby na to psikaliśmy różnymi specyfikami i nic. Bo Trochę lipa czujnik rozwalać skoro dobry frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Byłem u mechanika pow że łożysko ale żeby wymienić łożysko trzeba zdjać czujnik ABSu a tak się

> zapiekł że nie da rady. Teraz pytanko Czy są jakieś sposoby na to psikaliśmy różnymi

> specyfikami i nic. Bo Trochę lipa czujnik rozwalać skoro dobry

rost-off

nie bylo zardzewialego zapieczonego polaczenia ktore by mu sie oparlo - nieraz tylko kilkukrotnie trzeba bylo aplikowac preparat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> rost-off

> nie bylo zardzewialego zapieczonego polaczenia ktore by mu sie oparlo - nieraz tylko kilkukrotnie

> trzeba bylo aplikowac preparat

A Coca Cola jak myslisz coś pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.