Skocz do zawartości

Linka ręcznego - AG bębny.


jack63

Rekomendowane odpowiedzi

Ma pytanie. Czy można gdzieś dokupić króciutkie (ok 20 cm) lineczki do układu hamulca ręcznego.

Szukałem w sieci. Niestety znalazłem tylko linki innego typu niż ja mam zamontowane. Czyli dostępne są linki w jednym kawałku dla strony prawej i lewej.

W moim samochodzie każda z linek jest łączona zaraz przy kole. Do wnętrza hamulca wchodzi tylko krótki odcinek linki zakończony od strony głównej linki zagniecionym walcem. Niestety nie mam zdjęć. Jak będzie trzeba to spróbuję zrobić.

Muszę kupić obydwie lineczki bo mają pourywane niektóre druciki.

Mógłbym próbować dorobić, ale muszę mieć coś na wzór, a bez ręcznego jeździć nie wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Jednak producent nie daje zdjęć i nie wiem czy to co znalazłem się nada.

Nie mam EPC więc proszę o sprawdzenie numerów części:

522653 9127518 522654 9127527

Z góry dziękuję za pomoc

Po za tym gdzie to kupić?

Astroman Twój post był pierwszy niż moja odpowiedź.

Po za tym za 65 zł to ja kupię komplet głównych linek a nie dwa baciki za 50 zł. Przecież to zwykłe ździerstwo. Chyba że coś mi umknęło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny to nie wnikam. Pytałeś gdzie można kupić. Zadzwoń i zapytaj o zamienniki. Numery są OK

Na komplecie głównych linek za 65 zł to zimy nie przejeździsz. Trenowałem to osobiście. Po 2 próbach z tanim szmelcem dałem spokój. Nie uśmiecha mi sie coroczne nurkowanie w kanale żeby to dziadostow wymienić.Kupiłem za 150 zł na allegro oryginał i już ze 4 lata jest bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za ostrzeżenie. A mógłbyś napisać co się podziało? Moje lineczki po prostu zardzewiały i pękły niektóre włoski co utrudnia przesuwanie się linki w osłaniającej ją sprężynie.

Muszę sprawdzić dokładnie główne linki, w jakim są stanie.

Myślałem, że wystarczy kupić końcóweczki i po kłopocie. Jednak przy tej cenie to bez sensu. Więc albo dorobię na wzór albo kupię komplet linek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo dziękuję za ostrzeżenie. A mógłbyś napisać co się podziało?

Kupowałem 2 razy najtańsze badziewia na Allegro. sciana.gif Raz jakiś zupełny noname a raz jakiś lepszy wyrób bodajże od Stachowiaka. Za każdym razem po zimie albo jeszcze pod jej koniec rdzewiały w pancerzu linki blisko końca. Raz nawet przez to jeden bęben nie odpuścił z ręcznego i nie mogłem na śniegu ruszyć bo koło trzymało a przez to przód buksował. angryfire.gif Na własnej duXXe nauczyłem się że tylko bogatych stać na tanie rzeczy. Poszukaj na allegro oryginalnej oplowskiej linki. Będziesz miał spokój na dłuższy czas. Ja kupowałem od gostka który mieszka w Gliwicach biglaugh.gif ale tylko główną linkę bo te krótkie mam całe.

btw

W tej chwili IC ma te linki firmy TRW czyli oryginały po 42 zł. Jak dobrze zakombinujesz albo zagadasz z handlowcem to jeszcze co najmniej ze 20% dostaniesz. I masz spokój , nie musisz kombinować z dorabianiem i sie martwić że może coś sie spier..... tfu... zepsuje grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.