Skocz do zawartości

Dzień dobry - dla właścicieli Fiata Sieny


Przemaz

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak po sąsiedzku jako ze nadeszła pora na zmianę autka i tak się do Fiata Sienny przymierzam. To mam pytanko na co szczególnie zwracać uwagę w modelach 1.4 i 1.6 w wieku 5-6 latek nie chodzi o blacharkę tylko ewentualne jakieś ukryte eksploatacyjne sprawy

A i tak na marginesie to bym prosił o opinie posiadaczy na temat tego autka 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tak po sąsiedzku jako ze nadeszła pora na zmianę autka i tak się

> do Fiata Sienny przymierzam. To mam pytanko na co szczególnie

> zwracać uwagę w modelach 1.4 i 1.6 w wieku 5-6 latek nie chodzi

> o blacharkę tylko ewentualne jakieś ukryte eksploatacyjne sprawy

> A i tak na marginesie to bym prosił o opinie posiadaczy na temat tego

> autka

temat wielokrotnie poruszany poSzukaj, kilku wiarygodnych userów opisało zjawiskowość sieny/palio dokładnie, sam poczyniłem to w stosunku do palio.

osobiście polecam jednak palio zlosnik.gif robiłem przymiarki do sienolota i też miałem dylemat, ale teraz wiem, że kombi jest o wiele wygodniejsze. w przypadku tych aut trudno jest znaleźć zadbany model, warto zapoznać się z typowymi usterkami i wymagać od sprzedającego dowodów, że to wymienił. nie licz na auto bezawaryjne, szukaj takiego w którym właściciel nie zaniedbał tego co wymaga wymiany(zawiecha, gumki, amory, uszczelnienie silnika, rozrząd, układ chłodzenia itp)

BTW moja kruszynka będzie szukała nowego domku wiosną zlosnik.gif mam nagrane szybsze tdi i po jego zanabyciu rozpocznę długotrwały proces sprzedawania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tak po sąsiedzku jako ze nadeszła pora na zmianę autka i tak się

> do Fiata Sienny przymierzam. To mam pytanko na co szczególnie

> zwracać uwagę w modelach 1.4 i 1.6 w wieku 5-6 latek nie chodzi

> o blacharkę tylko ewentualne jakieś ukryte eksploatacyjne sprawy

> A i tak na marginesie to bym prosił o opinie posiadaczy na temat tego

> autka

5 - 6 latek nie znajdziesz już Palio/Sien z silnikiem 1,4. od marca 1999 wstawiali już silniki 1,2.

z takich standardowych rzeczy co trzeba popatrzeć, to stan alternatora - czy nie pęknięty (aczkolwiek z tym problemem każdy daje sobie radę za przyzwoite pieniądze), stan zawieszenia, pasek rozrządu i stan ogólny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tak po sąsiedzku jako ze nadeszła pora na zmianę autka i tak się

> do Fiata Sienny przymierzam. To mam pytanko na co szczególnie

> zwracać uwagę w modelach 1.4 i 1.6 w wieku 5-6 latek nie chodzi

> o blacharkę tylko ewentualne jakieś ukryte eksploatacyjne sprawy

> A i tak na marginesie to bym prosił o opinie posiadaczy na temat tego

> autka

Właściwie to już jasno zostało opisane czego szukać i czego się spodziewać po Sienach/Palio.

Dodam, że warto sprawdzić stan sprężyn z tyłu i elektryka w środku, ale to kosmetyka.

PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.