Skocz do zawartości

Czujniki parkowania na tablicy rejestracyjnej


szywka

Rekomendowane odpowiedzi

> Montuje do samochodow Suzuki sensory jak i alarmy firmy Meta w zderzak,jak do tej pory sa

> niezawodne.

> Montaz jest prosty i nawet nie potrzeba zdejmowac zderzaka.

ok ale jak w zderzak to rozumiem trzeba wywiercic otwory? mi by pasował montaz bez wiercenia dziur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem do czynienia z czujnikiem podobnym do "Front Plate 4" z Twojego linku, tylko zamontowanym z tylu samochodu. Wlasciciel nie chcial kroic zderzaka po prostu grinser006.gif Czujniki spisywaly sie poprawnie, nie zrobilem tym autem setek km tylko z dwie trasy i kilkadziesiat razy je parkowalem i spisywaly sie jak normalne czujniki i dzialaly jak najbardziej prawdidlowo ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mialem do czynienia z czujnikiem podobnym do "Front Plate 4" z Twojego linku, tylko zamontowanym z

> tylu samochodu. Wlasciciel nie chcial kroic zderzaka po prostu Czujniki spisywaly sie

> poprawnie, nie zrobilem tym autem setek km tylko z dwie trasy i kilkadziesiat razy je

> parkowalem i spisywaly sie jak normalne czujniki i dzialaly jak najbardziej prawdidlowo

dzieki za info claps.gif to ja musze sie jeszcze dowiedziec o cene i jak bedzie rozsadna to pewnie bede testowal zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I to tylko 2-sensorowy

No właśnie też pewien czas temu napaliłem się na takie czujniki pod tablicę ale cena ~400 pln mnie odstrasza. 2 czujniki montowane w zderzak można kupić dobrze poniżej 100 pln. Więc ta cena lekko przesadzona crazy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czujniki przyklejane do zderzaka. Kupiłem wersję z 3 czujnikami za 50-60zł. Spisują się dobrze, centralka ma buzzer i wyświetlacz diodowy oraz pokazuje ,która czujka działa (środkowa,lewa,prawa). W załączniku zdjęcie tyłu.

post-24454-1435251313174_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No właśnie też pewien czas temu napaliłem się na takie czujniki pod tablicę ale cena ~400 pln mnie

> odstrasza. 2 czujniki montowane w zderzak można kupić dobrze poniżej 100 pln. Więc ta cena

> lekko przesadzona

Wg cena cena nei jest przesadzona. Wez pod uwage, ze montaz tych czujnikow jest paktycznie bezinwazyjny dla samochodu. Jak ktos ma drogie auto, ktorego nie chce szpecic czujnikami to rozwiazanie jest bardzo dobre. Czujniki od biedy mozna przy sprzedazy auta zdemontowac w ciagu kilku minut i przelozyc do nowego auta. Jak wspomnialem wyzej sporo parkowalem autem wyposazonymw takie czujniki (Vetta Z06) i pomimo dosc slabej widocznosci do tylu w tym aucie czujniki sprawdzaly sie na prawde bardzo dobrze, byl to jakis zestaw pod tablice z 4-oma sensorami, kosztowal podobno sporo- obila mi sie o uszy kwota 4cyfrowa. IMHO warto jesli faktycznie nie chcemy niszyc zderzaka w aucie, bo w przypadku Fabii czy Lanosa to rozwiazanie bez sensu bo taniej wyjdzie kupic potem nowy zderzak jak zachce sie demontowac czujniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wg cena cena nei jest przesadzona

Ja uważam że jest i to dość sporo. Od tych mocowanych w zderzaku mają tylko dodatkowo niewielkie uchwyty do montażu w ramkę tablicy. Za to płacimy 300 zł więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja uważam że jest i to dość sporo. Od tych mocowanych w zderzaku mają tylko dodatkowo niewielkie

> uchwyty do montażu w ramkę tablicy. Za to płacimy 300 zł więcej.

montaz oryginalnych w serwisie wraz z lakierowwaniem zderzaka 4000 zł zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.