Skocz do zawartości

Co to za felgi? Peugeot...


JustRalf

Rekomendowane odpowiedzi

> Ostatnio ustrzeliłem ciekawy wzór felg na 307

> Wzór podobny do fabrycznych kołpaxów, ale wcześniej takiego nie widziałem

> Mogły by być trochę większe Ale bardzo schludne

OIDP to stary wzór z 406-tki.

Fajne, ale spora ilość wulkanizatorów sobie nie radzi z racji braku otworu przelotowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> OIDP to stary wzór z 406-tki.

hmm.gif Może jak bym zobaczył na 406, to bym skojarzył 893goodvibes.gif

> Fajne, ale spora ilość wulkanizatorów sobie nie radzi z racji braku otworu przelotowego.

To samo z felgami z Saxo VTS i P106 S16 zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> U mnie na szczęscie w dwóch zakładach mają dokładki do maszyn, ale za to kosztuje to 120 za 4 koła

> przy wyważaniu...

Ile kosztuje normalnie w takim razie? Bo bez porównania ta cena wiele nie mówi wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ile kosztuje normalnie w takim razie? Bo bez porównania ta cena wiele nie mówi

30zł zapłaciłem ostatnio za zdjęcie opony, załatanie dziury po gwoździu, założenie spowrotem i wyważenie koła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 30zł zapłaciłem ostatnio za zdjęcie opony, załatanie dziury po gwoździu, założenie spowrotem i

> wyważenie koła.

Za taką samą operację, ale bez ostatniego punktu zapłaciłem parę miesięcy temu 50zł 893goodvibes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale nie ceny wyważenia kół z felgami nieprzelotowymi

> A to mnie zainteresowało

Ehhh, fakt. No więc kiedyś pytałem o to gumiarzy (chyba w 2007r., gdy miałem 306-tkę), bo się zastanawiałem nad takimi, nieprzelotowymi felgami. Trzech czy czterech odmówiło. Jeden podał cenę rzędu 60zł za koło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ehhh, fakt. No więc kiedyś pytałem o to gumiarzy (chyba w 2007r., gdy miałem 306-tkę), bo się

> zastanawiałem nad takimi, nieprzelotowymi felgami. Trzech czy czterech odmówiło. Jeden podał

> cenę rzędu 60zł za koło.

Miałeś 306? zlosnik.gif

Zawsze mi się podobało 306, ale nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że będę miał 307 clown.gif

Teraz 306 podoba mi się w wersji Cabrio wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałeś 306?

Miałem - rocznik 2000, 1.4 benzyna z sekw. LPG. Kupiłem to auto pod wpływem maksymalnego wkurwu jaki mnie złapał podczas posiadania poprzedzającej Puga, Felicii. Tę Szkodę z czystym sumieniem mogłem nazwać "Akwarium". Kupiłem w pełni ocynkowanego Puga i się zakochałem we francuzach.

> Zawsze mi się podobało 306, ale nigdy w życiu bym nie przypuszczał, że będę miał 307.

Dla mnie 307 było naturalną konsekwencją posiadania 306 (z roczną przerwą na starą Lagunę od kolegi). Choć tak naprawdę przy ostatnich poszukiwaniach nastawiałem się na Megankę II z 1.5dci. Pug trafił się dość przypadkowo jako zadbany i warty uwagi egzemplarz.

> Teraz 306 podoba mi się w wersji Cabrio

A ja bym chciał Megankę II CC. Jak cabrio to tylko coupe-cabrio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem - rocznik 2000, 1.4 benzyna z sekw. LPG. Kupiłem to auto pod wpływem maksymalnego wkurwu

> jaki mnie złapał podczas posiadania poprzedzającej Puga, Felicii. Tę Szkodę z czystym

> sumieniem mogłem nazwać "Akwarium". Kupiłem w pełni ocynkowanego Puga i się zakochałem we

> francuzach.

Ja z kolei od zawsze powtarzałem, że Francuzy to zło hehe.gif

Ale życie tak się jakoś układa odwrotnie, że najpierw mój ojciec miał 205 1.9 XRD, potem miał właśnie 307 zlosnik.gif Potem ja kupiłem 206 a teraz sam jeżdżę 307 893goodvibes.gif

> Dla mnie 307 było naturalną konsekwencją posiadania 306 (z roczną przerwą na starą Lagunę od

> kolegi).

Coś w tej "kontynuacji musi być... bo ostatnio przyglądam się 308 zlosnik.gif I podoba mi się to auto wink.gif Gdyby nie MASAKRYCZNY przód sick.gif

- Choć lifting wyszedł mu baaardzo na zdrowie ok.gif

> A ja bym chciał Megankę II CC. Jak cabrio to tylko coupe-cabrio.

Przerabiałem w swym życiu fascynację Meganą CC ok.gif

Choć "wszyscy" mówili, że to auto do kobiety, zapał nie mijał zlosnik.gif

Ale odnośnie życia (ponownie) zamiast megany pojawił się 126 p hehe.gif Skomplikowana historia hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.