Skocz do zawartości

Passat 1,8 125 KM instalacja BRC vs Landi Renzo


volkov

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega z pracy chce założyć do swojego Passata z silnikiem 1,8 125 KM (bez turbo) instalację LPG. Ma jednak dylemat i nie wie którą lepiej zamontować instalację:

1) Sekwencyjny wtrysk gazu Landi Renzo Omegas

czy

2) Sekwencyjny wtrysk gazu BRC S24

Wiele osób już mu namieszało w głowie i dlatego zadaje pytanie tutaj. Pewnie znacie się o wiele lepiej, która instalka będzie lepsza jakościowo i lepiej się sprawdzi w Pasku 1,8.

Dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie Landi jest bardziej dopracowane, z konkretnie tymi instalacjami nie miałem styczności, ale z tego co czytałem to Landi jest trochę ponad BRC zarówno ceną jak i jakością. Tak samo jeśli to dotyczy innych podzespołów z którymi już miałem styczność Landi wypadało nieco lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepsza bedzie instalacja landi omegas. Przede wszystkim trwalsza, prosta w regulacji. Wtryskiwacze Omegas należą do jednych z najtrwalszych, ale żeby nie było róży bez kolców to powiem tyle że są one stosunkowo głośne, ale to w ich przypadku norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.