Skocz do zawartości

Pewna propozycja - rabaty na Orlen/Bliska.


GoLLaB

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla Was pewną propozycję. Admin z Klub Seat Ibiza Polska (cobreti) wyrabia karty rabatowe Biznestank. Ma zarejestrowaną działalność i użytkownikom klubu bądź innych klubów wyrabia karty. Karta kosztuje 10zł (6zł wysyłka niezależna od ilości zamawianych kart). Uprawnia do tankowania w tej chwili z rabatem 8gr/litrze na stacjach Orlen i 5gr/litr na stacjach Bliska. Nie ma znaczenia, czy tankujesz Pb9X, ON czy LPG, rabat w tej wysokości dotyczy wszystkiego. W programie bierze udział około 1300 stacji w PL, ich listę można sprawdzić na stronie Orlenu.

Dlaczego to reklamuję, sam skorzystałem z tej oferty i w domu mam 2 karty, w tej chwili zamówiłem znajomym jeszcze 16. Karty działają i doszły bezproblemowo. Co jest problemem... problemem jest na pewno czas, w jakim karty są wyrabiane. Ja czekałem 3 miesiące, ale byli i tacy, którym najpierw Orlen opóźnił wydanie karty, a potem trafili na blokadę ilości kart na jedną firmę i czekali w końcu 6 miesięcy (ale wpisy na forum świadczą, że też dostali). Nie zauważyłem, by ktoś zapłacił a karta mu nie doszła, więc myślę, że jest to w miarę pewne.

Kart w tej chwili jest około 2300, wyrabiane są jeszcze karty zaległe, które trafiły na blokadę wtedy. Organizowana jest teraz III tura i przewidywany czas oczekiwania powinien wynosić gdzieś 1 miesiąc.

Rabat, który mamy w tej chwili (8/5gr) będzie obowiązywał aż do momentu, gdy przez 3 miesiące przekroczona zostanie ilość 100tyś litrów. Wtedy rabat ustalany będzie indywidualnie z Orlenem, bo max rabat przyznawany przez Orlen (oficjalny) to właśnie 8/5gr.

W tej chwili tankowane jest około 70tyś litrów (tyle było za maj).

Gdyby ktoś był zainteresowany, pod tym linkiem jest formularz rejestracyjny, mailem dostaniecie potem potwierdzenie z danymi i numerem konta od cobretiego.

http://www.klubseatibiza.pl/karty/

Inne ważne informacje, które są zawarte na 1 stronie na Klubie Seata podaję niżej:

1. Karty wydawane są bezterminowo, ale pewnie, dopóki dział firma, czego oczywiście nikt mu nie życzy, by przestała 270751858-jezyk.gif

2. Karta, którą dostaniecie jest zarejestrowana na firmę cobretiego, więc jeśli macie własną firmę, to już na własną firmę nie weźmiecie faktury.

3. Co jest zapisane na karcie? Dane firmy oraz numer rejestracyjny pojazdu.

4. Jeśli chcesz zmienić nr rejestracyjny na inne auto, karta musi zostać odesłana do cobretiego, by ten zmienił na stacji, na której kartę wyrobił.

5. Czy można tankować samochód z innym numerem? Teoretycznie nie, aczkolwiek wszyscy to praktykują bo numerami i tak nikt się nie przejmuje.

6. Czy mogę zbierać punkty vitay? Tak, nie ma problemu.

7. Po co mi faktura, którą mi dają? Dają, bo tankujesz na firmę. Ja jak pytają czy faktura, czy paragon, mówię, że paragon wystarczy. Jak Ci dadzą fakturę, możesz sobie ją wyrzucić po prostu.

8. Inni mają większy rabat niż ja:

Jeśli inne osoby mają rabat 8gr a ty 6 lub mniej poproś pracownika stacji o aktualizację rabatu.

9. Nie można zaktualizować rabatu:

Procedura uruchomienia rabatu na karcie dla tych geniuszy na stacjach, którzy nie umieją uruchomić rabatu(chodzi mi o pracowników stacji ORLEN!!!)

1. Wkładamy kartę do czytnika

2. Wchodzimy w Kasa

3. Wciskamy opcje 4

4. Wciskamy opcje 2

5. Wciskamy opcje 5

I mamy rabat na karcie. To było dla Platformy PSD. Niektóre stacje mogą nie mięć jeszcze tej platformy wiec te stacje maja dzwonić przy Was na Infolinie. Maja swoja infolinie i zostaną pouczeni jak to zrobić!!!

Jeśli pracownik w dalszym ciągu nie potrafi uruchomić rabatu, prosić, aby dzwonił na INFOlinię.

10. Karta jest nieważna, błąd 53:

Karta nie została zarejestrowana w systemie (błąd systemu). W celu naprawy tego błędu skontaktować się z @cobreti.

W razie jeszcze jakichś pytań pytać, postaram się odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli ktoś się jeszcze waha, a jednak by chciał informuję, że Orlen ograniczył nam ilość kart do 3500. W tej chwili wyrobionych kart jest 3000 i poszła lista od jeszcze 2 klubów na 450 kart. Tak więc jest jeszcze możliwość wyrobienia tych 50 i potem będzie koniec. W momencie, gdy to nastąpi dam znać, że temat do zamknięcia.

Informacja dotycząca rabatu po 100tyś litrów jest następująca => przewidywane 16/gr na litrze, niezależnie od rodzaju litra smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.