Skocz do zawartości

Kupuj radio z AK czyli: USB, BT, bez CD


camel00

Rekomendowane odpowiedzi

Przejrzałem kilka stron CA, kilka wątków na innych forach i nie znalazłem odpowiedzi, więc pozwoliłem założyć sobie nowy wątek wink.gif

Ponieważ moje radyjko (Clarion DXZ728R) wyzionęło jakiś czas temu ducha i dzisiaj udało mi się je wypruć z deski (nie poddał się bez walki) to przydało by się rozejrzeć za jakąś zaślepką w jego miejsce zlosnik.gif Z obiegu wypadłem jakiś czas temu, ale wiem co chcę a czego nie i liczę na małą pomoc w wyborze. Radio ma współpracować z Hertz 165+gwizdki + skrzynia/wzmacniacz Blaupunkt (z tym, że chyba zmienię na jakiś mały aktywny sub żeby nie zajmować sobie miejsca w bagażniku).

Czego szukam:

-chcę mp3 z USB (absolutna konieczność)

-chcę tryb głośnomówiący via bluetooth gdzie radio jest mikrofonem a rozmowę słychać w głośnikach.

-chcę radio FM (to raczej łatwy do spełnienia warunek)

-nie chcę CD - jak będzie to trudno, ale żeby nie było za łatwo ustalmy, że ma nie być grinser006.gif

-ceną jak najniższa rozsądna (wyrosłem z pakowania kasy w audio) aczkolwiek nie ma limitu. Ma grać przyzwoicie. w/w C. dawał radę na satysfakcjonującym mnie poziomie.

I jeszcze jedna sprawa: wspomniany wyżej Clarion był jakiś lekko szerszy niż standardowy 1DIN i o ile jego umieszczenie w otworze wymagało odrobinę siły, to wyjęcie okazało się zadaniem logistycznym na skalę niespodziewaną zlosnik.gif Wcześniej było jakieś Sony które wchodziło/wychodziło bez problemu. Dobrze by było gdyby nowe radio nie sprawiało trudności tego typu (choć zdaję sobie sprawę, że bez przymiarek ciężko to ocenić)

Pomożecie? 20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Więc edytowałem i wskazałem jeden przykład

Nie ukrywam, że myślałem o czymś tańszym wink.gif

Poprzedni Clarion jako nowy warty był 2-2.5k a teraz wystawiłem go na allegro za 1zł zlosnik.gif

Potrzebuję czegokolwiek co podepnę do istniejącej instalacji, będzie w miarę sensownie buczało a przy sprzedaży samochodu zostawię bez żalu kolejnemu właścicielowi.

ps: żeby nie tworzyć zbędnych wątków. Jak pisałem wyżej zastanawiam się nad zastąpieniem klocka z piecem w bagażniku czymś mniejszym. Zawsze podchodziłem sceptycznie do takich wynalazków, sądząc, co 30cm to 30cm zlosnik.gif ale, że tylko krowa nie zmienia zdania, to wpadło mi w oko coś takiego: clarion-srv202 - mała aktywna popierdółka. Ma ktoś jakieś doświadczenie z czymś takim? jest coś innego wartego uwagi? Potrafi to-to w ogóle zagrać, czy raczej uzupełnia całość i poprawia samopoczucie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.