Skocz do zawartości

Jakiego ubezpieczyciela wybrać?


voshon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów!

Jestem tu new ale myślę, że będę ten kącik odwiedzał dość często. Aktualnie jestem na etapie zakupu Paska`98 1.8 20V Sportline i z uwagi na "popularność" marki VW wśród amatorów cudzej własności zastanawiam się nad wyborem solidnego pakietu ubezpieczeniowego. Generalnie wiadomo, że PZU to wybór na zasadzie mniejszego zła wink.gif Ci co mieli kontakt z LINK4 to wiedzą co mam na myśli. Generalnie mój post ma na celu poznać Waszą wiedzę na temat innych niż PZU ubezpieczycieli, może ostatnio pokazał się jakiś solidny, z którego usług warto skorzystać?

Z góry dzięki za wszelkie wskazówki 893goodvibes.gif

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Poczta?? Może byś tak rozwinął ten wątek ?

A co tu rozwijać. Idziesz na Poczte Polska i mowisz ze chcesz ubezpieczyc autko. A oni juz Cie wysyłaja gdzie trzeba smile.gif

Oni jakos wspolpracuja z Hestia

A dokladnie to brzmi to tak:

MTU

Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Grupa Ergo Hestia

namiary:

Sopot, ul. Hestii 1

tel. (58) 555-62-22

W kazdym glownym Urzedzie Pocztowym powinni Ci ubezpieczyc. Sprobuj wink.gif

Ja poszedlem, bez zadnych kolejek, bardzo milo i sympatycznie... Szybko dokonano wyceny auta, zrobili foty i spisali umowe.

Jak juz pisalem wyzej... Zaplacilem polowe mniej za pakiet OC+AC+NNW niz oferowali mi w PZU itp. ok.gif

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wyczerpującą informację bow.gif

Niemniej jednak wszystko firmuje HESTIA icon_rolleyes.gif co do solidności której pewności nie mam. Jeżeli chodzi o OC to pal licho, natomiast nie wiem jak stoją sprawy z AC w Hestii. Przykład znanej firmy ubezpieczeniowej (nazwa jak pewna rzeka w Polsce cool.gif ) wskazuje że nie zawsze jest różowo. Niemniej jednak sprawdzę co mają w menu food.gif A nóź okażą się najlepsi biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam rozbijać auta nie mam zamiaru, ale nigdy nic nie wiadomo wink.gif

poza tym, sama roznica w cenie, prawie 50% jest dla mnie nade wszystko przekonujaca.

Ja po prostu nie lubie przeplacac...

A co do wyplaty odszkodowan, to Pan ktory mi to ubezpieczal, mowil ze nie ma zadnego problemu. A mam powody Mu ufać wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak misiek... za rok.

> 4tysie zaplaciles??? Nic z tego nie rozumiem...

A co to za towarzycho ubezpieczeniowe? Jaki maz wiek auta można tam ubezpieczyć?

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tak misiek... za rok.

> 4tysie zaplaciles??? Nic z tego nie rozumiem...

Co tu nie rozumieć.

Warta, zniżka podstawowa 60% kilka zwyżek (m.in wiek poniżej 25.), kilka zniżek (m.on diesel -5%)

Pełny pakiet OC, AC, NW, KR = 4017zł rozłożone na dwie raty crazy.gif

Początkowo chciałem otwożyć swoją własną polisę, coby naliczać zniżki na własne konto, ale jak mnie podliczyli w Alianz na ponad 6k, to zwątpiłem, dopisałem w papierch matkę, jako współwłaścicielkę, i auto ubezpieczyłem na jej konto w Warcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.