Skocz do zawartości

[G]Wiązka przew. prawe. drzwi 3 d do 5 d->Spasuje?


trool666

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

Może ktoś mi pomoże ,bo dokłądam do siebie w astrze G 99r. el. szyby i chciałem kupić wiązke przewodów do prawych drzwi .

Nigdzie niema do wersji 5drzwiowej i moje pytanie jest takie czy podejdzie z wersji 3drzwiowej czy jest jakaś różnica w długości przewodów.

licze na waszą pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dokłądam do siebie w astrze G 99r. el. szyby i chciałem kupić wiązke

> przewodów do prawych drzwi .

> Nigdzie niema do wersji 5drzwiowej i moje pytanie jest takie czy podejdzie z wersji 3drzwiowej czy

> jest jakaś różnica w długości przewodów.

długość przewodów to IMO najmniejszy problem - przecież drzwi w 3dr są większe (dłuższe) niż w 4dr/5dr czy kombi, więc co najwyżej będzie nadmiar więc pod tym względem bym się nie martwił, kwestia czy nie ma innych różnic

(elektrycznie)?

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teoretycznie wtyczki są takie same, jesli tylko wyposażenie drzwi(el.szyby ,c.zamek , sensor poduszek pow. ,itp. )takie same to różnic nie powinno być.

Ale tyle w teori a co w praktyce może ktoś wie???

Jeżeli nie to się zdecyduje na ślepy los , koszty nie straszne to dużo w plecy nie będzie jakby co. facepalm%5B1%5D.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze mam takie pytanie.

To że w drzwiach sa różne wiązki w zależności od wyposażenia to wiem.

ale czy główną wiązke wewnętrzną też dawali różną w zależności od wyposażenia /???????? czy szła jedna, bez rożnicy jakie wyposażenie? screwy.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jeszcze mam takie pytanie.

> To że w drzwiach sa różne wiązki w zależności od wyposażenia to wiem.

> ale czy główną wiązke wewnętrzną też dawali różną w zależności od wyposażenia /???????? czy szła

> jedna, bez rożnicy jakie wyposażenie?

Ja u siebie mam np. bogatą wiązkę wewnątrz drzwi (c.z., el. lusterka...), a wewnątrz samochodu mam niestety ubogą wersję - tzn. wychodzą tylko kabelki do głośników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a jeszcze mam takie pytanie.

> To że w drzwiach sa różne wiązki w zależności od wyposażenia to wiem.

> ale czy główną wiązke wewnętrzną też dawali różną w zależności od wyposażenia /???????? czy szła

> jedna, bez rożnicy jakie wyposażenie?

Ja też zakladałem el. szyby, wiązki do drzwi zakupiłem w pełni wyposażone. Wewnątrz auta były przewody oraz piny w zlączach do szyb el. - nie było do lusterek.

Do lusterek dorobilem instalację, dołożyłem brakujące piny w złącza przelotek drzwiowych.

Do tych przeróbek wskazane jest posiadanie schematów elektrycznych, ja korzystałem z TIS-a 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> czy główną wiązke wewnętrzną też dawali różną w zależności od wyposażenia /???????? czy szła

> jedna, bez rożnicy jakie wyposażenie?

są różne wiązki, ja mam wersję "średniobogatą" a nie mam na przykład miejsca w wiązce na "przekaźnik skandynawski" świateł,

brat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> aha , czyli sprawe drzwi miałbym załatwioną teraz tylko został środek.

> te piny do tej okrągłej wtyczki miedzy drzwiami a kabiną da się gdzieś zanabyć??

Na Allegro kupiłem 1 szt. przelotkę przednich drzwi (30zł+10przesyłka) i po demontażu jej uzyskałem potrzebne piny - do lusterek el.

Przelotka powinna być z max. wyposażeniem aby miała jak najwiecej pinów, moja właśnie była taka.

Wystarczyło pinów na obie strony.

Znalazlem aukcję u tego samego sprzedawcy: jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha. no to sprawe by rozwiązało.

czyli jak sie pod młotek weźmie ta złączke ,to te piny z demontazu bez problemu sie wepnie do złączki zamontowanej w samochodzie.

dobrze rozumuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.