Skocz do zawartości

Steeler


danielei_punto

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś miał może kontakt z produktami tej firmy: KLIK ?

Oferowane są przez salony niektórych marek, ale - przynajmniej w mojej okolicy - nie udało mi się znaleźć miejsca, gdzie możnaby to obejrzeć na żywo, oglądałem tylko katalog. Interesuje mnie głównie jakość wykonania, co do której tylko na podstawie zdjęć w katalogu trudno wyciągnąć jakieś wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś miał może kontakt z produktami tej firmy: KLIK ?

> Oferowane są przez salony niektórych marek, ale - przynajmniej w mojej okolicy - nie udało mi się

> znaleźć miejsca, gdzie możnaby to obejrzeć na żywo, oglądałem tylko katalog. Interesuje mnie

> głównie jakość wykonania, co do której tylko na podstawie zdjęć w katalogu trudno wyciągnąć

> jakieś wnioski.

mam płytę pod silnik (Sheriff dystrybuowany przez nich) ale Ty pewnie pytasz o rury ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mam płytę pod silnik (Sheriff dystrybuowany przez nich) ale Ty pewnie pytasz o rury ?

Tak, chodzi o osłony progów i orurowanie przodu z mocowaniem do reflektorów dalekosiężnych - zdjęcia w katalogu poza ogólnym wyglądem za dużo nie pokazują zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś miał może kontakt z produktami tej firmy: KLIK ?

> Oferowane są przez salony niektórych marek, ale - przynajmniej w mojej okolicy - nie udało mi się

> znaleźć miejsca, gdzie możnaby to obejrzeć na żywo, oglądałem tylko katalog. Interesuje mnie

> głównie jakość wykonania, co do której tylko na podstawie zdjęć w katalogu trudno wyciągnąć

> jakieś wnioski.

ja tym handluje, jakos wykonania spoko, zero problemów, maja homologacje, niezle mi sie z nimi wspolpracuje skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.