Skocz do zawartości

Automatyczna skrzynia w Pandzie (1.2)


MAJKI4MOZA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

"chodzi" za mną temat samochodu dla Mojej Wybranki wink.gif i wybór padł na Pandę 1.2, koniecznie ma mieć klimatyzację. Rozglądam się wstępnie za takimi samochodami z roczników 2004-2007, bywają i oferty z automatem.

Czytałem sobie już istniejące dyskusje, FAQ. Jakieś pojęcie mi się buduje co do tego co sprawdzać, na co uważać.

Natomiast interesuje mnie czy ktoś z Was mógłby mi pomóc wiedzą - wskazać jak sprawdzić czy automatyczna skrzynia nie jest na krawędzi swojego życia wink.gif

Wszelkie dobre rady/pytania mile widziane.

pozdrawiam

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> "chodzi" za mną temat samochodu dla Mojej Wybranki i wybór padł na Pandę 1.2, koniecznie ma mieć

> klimatyzację. Rozglądam się wstępnie za takimi samochodami z roczników 2004-2007, bywają i

> oferty z automatem.

> Czytałem sobie już istniejące dyskusje, FAQ. Jakieś pojęcie mi się buduje co do tego co sprawdzać,

> na co uważać.

> Natomiast interesuje mnie czy ktoś z Was mógłby mi pomóc wiedzą - wskazać jak sprawdzić czy

> automatyczna skrzynia nie jest na krawędzi swojego życia

> Wszelkie dobre rady/pytania mile widziane.

> pozdrawiam

> M.

Jak automat to najszybciej z zachodu ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witajcie,

> "chodzi" za mną temat samochodu dla Mojej Wybranki i wybór padł na Pandę 1.2, koniecznie ma mieć

> klimatyzację. Rozglądam się wstępnie za takimi samochodami z roczników 2004-2007, bywają i

> oferty z automatem.

> Czytałem sobie już istniejące dyskusje, FAQ. Jakieś pojęcie mi się buduje co do tego co sprawdzać,

> na co uważać.

> Natomiast interesuje mnie czy ktoś z Was mógłby mi pomóc wiedzą - wskazać jak sprawdzić czy

> automatyczna skrzynia nie jest na krawędzi swojego życia

> Wszelkie dobre rady/pytania mile widziane.

> pozdrawiam

> M.

problemy z ewentualnym serwiisem będą

to chyba zautomatyzowana szkrzynia manualna jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.