Skocz do zawartości

Cieknie woda przez antenę.


JaRabbit

Rekomendowane odpowiedzi

Czym uszczelnić antenę??? Leje mi się woda i ręce opadają bo moje działania są nieskuteczne. Ostatnie po chamsku już zasmarowałem silikonem cokolik anteny i wydawało się że będzie git, a tu doopa. Wczoraj ciurkiem lało mi się przez lampkę na kolana.Podsufitka dostała obrzydliwych brązowych zacieków angryfire.gif. Jak to uszczelnić? Może lecieć przez samą antenę? icon_rolleyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbierz podsufitówke i wykreć antene, u mnie był przy antenie przeżare kawałek dachy- wokół tej dziry od anteny- i też sie lało. zakleiłem od srodka łatka + zywica i od zewnatrz też , na to przyszła antena z podstawką i problem znikł, i nic nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozebrałem podsufitkę,wykręciłem i oczyściłem antenę.Teraz nakitowałem silikonu dookoła dziury w dachu (poprzednio dookoła anteny), skręciłem i czekam na deszcz ( zanosi się,że niedługo będzie). zlosnik.gif

Obadamy jakie efekty będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bujałem się dośc długo z tą cieknącą wodą.Zasmarowałem antenę i cieszyłem się, że będzie szczelne. A tu doopa frown.gif.Ostatnio jeździłem już bez podsufitki i przedwczoraj rano po nocy okazało się, że kubeczek który jest przy lusterku jest pełny wody. Od anteny nie mogło to być bo za daleko,a poza tym okolice anteny były suchutkie.

Więc co?

Wnikliwe oględziny i siedzenie w aucie podczas oberwania chmury dały rezultaty. Co parę minut spływała sobie kropelka spod szyby i wpadała do kubeczka przy lusterku.Okazało się,że dokładnie pośrodku przerwana była linia kleju od szyby.Niedoróbka jakaś oslabiony.gif.

Wypaćkałem tamto miejsce,okolice i paluchy silikonem ale jest już idealnie sucho yay.gif.

Kurde, a tyle było z tym domysłów zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.